Special Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Special Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Special Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Special Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Special Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Nisan 2019‘da Netflix tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan yapım, 20 Mayıs 2021 itibari 2.sezonu ile yayınlandı. Yapım, Ryan O’Connell‘ın I’m Special: And Other Lies We Tell Ourselves adlı eserinden uyarlandı. Komedi türündeki dizinin yaratıcılığını Ryan O’Connell üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ryan O’Connell, Punam Patel, Marla Mindelle, Augustus Prew ve Patrick Fabian gibi isimler yer alıyor.7 bine yakın kişi tarafından IMDb‘de oylanan dizi, 7,6‘lık puana sahip oldu.

Special konusu

Dizinin konusu, Serebral palsi hastası, eşcinsel bir genç adam, sonunda kendi istediği yaşamın peşinden gitme umuduyla izole hayatının dışına çıkar. Ryan, kendine araba çarpmasından bir süre sonra herkesin istediği bir staja başlar ve başına gelen bu kazanın üzerinden kendini yeniden tanımlama fırsatı bulur. Kim, Olivia’nın havuz partisinde gözü korkmuş Ryan’ı vücuduyla daha barışık olmaya cesaretlendirir. Her ikisi de partide şaşırtıcı yeni arkadaşlar edinir. Kim, listesinden başka bir dönüm noktasını silmekte Ryan’a yardımcı olmaya hevesle gönüllü olurken Karen, Ryan’ın bir daire bulmasına yardım etmeyi gönülsüzce kabul eder. Ryan’ın pek parlak geçmeyen hoş geldin partisi girişimi, Kim’le daha sıkı bir bağ kurmalarına yol açar. Karen’ın yuvası, uzun süre boş kalmaz. Karen, annesi ve Ryan’ın sıkıcı sorunlarıyla ilgilenmek üzere alışverişini kısa kesince ikisinin bakımını üstlenme rolüne ilişkin hüsran duygusu körüklenir. Ryan bir arkadaşının poker gecesine katılırken Karen, Phil’e ve tosta olan sevgisinin tadını çıkararak evde Phil’le kendinden geçer.

Special oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ryan O’Connell, Punam Patel, Marla Mindelle, Augustus Prew ve Patrick Fabian gibi isimler yer alıyor.

Ryan O’Connell – Ryan Hayes
Punam Patel – Kim Laghari,
Marla Mindelle – Olivia,
Augustus Prew – Carey,
Patrick Fabian – Phil,
Kat Rogers – Caitie
Jason Michael Snow – Keaton
Brian Jordan Alvarez – Shay
Gina Hughes – Samantha
Max Jenkins – Tanner

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.