Squid Game The Challenge nedir?

24.11.2023
Squid Game The Challenge nedir?

Squid game the challenge nedir, konusu, oyuncuları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Squid Game The Challenge nedir?

22 Kasım 2023’de Netflix Türkiye‘de tarafından yayınlanan Netflix orijinal yapımı dizidir.

Game Show ve Reality türünde olan yarışma dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Squid Game The Challenge Dizi konusu

Dizinin konusu, “Squid Game”in dünyasına giren 456 gerçek oyuncu, hayatlarını değiştirecek 4,56 milyon dolarlık ödül için becerilerini ve de kişiliklerini büyük bir sınava tabi tutuyor.

456 gerçek oyuncu, hayat değiştiren 4,56 milyon dolarlık ödülün peşinde oyuna girecek. Orijinal diziden ilham alan bir dizi oyun ve şaşırtıcı yeni eklemelerle yarışırken, stratejileri, ittifakları ve karakterleri teste tabi tutulacak ve rakipler etraflarında elenecek.

Bölüm konuları

  1. Kırmızı Işık, Yeşil Işık

Eşofmanlarını giyen yüzlerce umutlu yarışmacı, açılış oyunu olan “Kırmızı Işık, Yeşil Işık”ta bitiş çizgisini geçmeye çalışıyor. Şekerleme oyunu kaosa yol açıyor.

  1. Şemsiyeli Adam

Tatlı zaferler ve acı verici şekil çıkarma çabalarının iç içe geçtiği, gözü korkan oyuncuların şekilden şekle girdiği “Şeker Kalıbı Oyunu”nda çatlaklar baş göstermeye başlıyor.

  1. Savaş

Bir oyuncu başka bir oyuncuyu telefonu açması için ikna etmeye çalışıyor. Diğerleri ise bir sonraki oyun için kas gücüne ve aralarındaki bağlara göre takımlarını oluşturuyor.

  1. Saklanacak Yer Yok

Yatakhanede yapılan eleme testleriyle çözümler bulmak ve hedef hâline gelmekten kaçınmak zorunda kalan yarışmacıları zor anlar bekliyor. İki müttefik görev odasında geriliyor.

  1. Şaka mı Şeker mi?

Baştan çıkarıcı bir ödül, grubu bir göreve katılmaya teşvik ediyor. Ama bir sonraki oyunun açıklanmasıyla yatakhanedeki keyifli piknik bir kâbusa dönüşüyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle