Rastgele Yazı

Stateless Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Stateless Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Stateless dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, kaç bölüm, kaç sezon, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle, Netflix dizileri, incelemesi, yorumları, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 8 Temmuz 2020’de Netflix’te yer alacak olan mini dizidir. Netflix yapımı olan dizi 6 bölümden oluşuyor. Politik drama kategorisinde yer alan dizi, Emma Freeman ve Jocelyn Moorhouse;’un yönetmenliklerinde çekildi. Dizinin tasarımını ise Tony Ayres, Elise McCredie ve Belinda Chayko’nun yanı sıra ünlü oyuncu Cate Blanchett yaptı. Dizinin başrollerinde ise Yvonne Strahovski, Jai Courtney ve Asher Keddie gibi isimler yer alıyor. Amerikan yapımı olan dizi İMDb’de 7,0’lik puana sahip oldu. Dizinin mini dizi olarak yapıldığı ancak elde edeceği ilgi sonrasında devamının olabileceği ile ilgili de bazı açıklamalar yer alsa da henüz 2.sezon ile ilgili bir gelişme bulunmuyor. Ayrıca yzar kadrosunda yer alan güzel oyuncu Cate Blanchett’in dizi kadrosunda yer aldığını da belirtelim.

Stateless konusu

Kaçak bir kadın, cesur bir mülteci, azimli bir bürokrat ve zor durumdaki bir baba. Bu dört yabancı, Avustralya’da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde buluşur. Yvonne Strahovski, Jai Courtney ve Fayssal Bazzi başrollerde. Ortak yaratıcı, Oscar ödüllü Cate Blanchett da kadroda. Gerçek olaylardan esinlenerek; bir kültten kaçan bir kadın, ailesiyle birlikte kaçan bir mülteci, çıkmaz bir işte hapsolmuş bir baba ve ulusal bir skandalın eşiğinde bir bürokrat yaşamlarını bir göçmen gözaltı merkezinde iç içe bulacaktır.

Stateless oyuncuları ve karakterleri

Yvonne Strahovski, Jai Courtney ve Fayssal Bazzi başrollerinde yer aldığı mini dizide ortak yaratıcı, Oscar ödüllü Cate Blanchett da kadroda bulunuyor.

Yvonne Strahovski – Sofie Werner0
Jai Courtney – Cam Sandford
Asher Keddie – Clare Kowitz
Fayssal Bazzi – Ameer
Dominic West -Gordon Masters
Cate Blanchett – Pat Masters
Marta Dusseldorp – Margot
Darren Gilshenan – Brian Ashworth
Kate Box – Janice
Maria Angelico – Angie Sanford
Rachel House – Harriet
Clarence Ryan – Sully
Rose Riley – Sharee
Claude Jabbour – Farid
Soraya Heidari – Mina

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*