Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? HBO Yorum Güncel

Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? HBO

Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? HBO

Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, HBO Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Succession 3.sezon 7.bölüm hakkında

3 Haziran 2018‘de HBO tarafından yayınlanmaya başlayan ABD yapımı dizidir. İlk 2 sezonunun ardından 2 yıl aradan sonra 17 Ekim 2021’de 3.sezonu ile seyircisi ile yeniden buluştu. 3.sezonu toplam 9 bölümden oluşacak olan dizi haftada bir bölüm olarak yayınlanacak.

Jess Armstrong tarafından yaratılan dizi, kara komedi ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen ve Nicholas Braun gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 80 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,7‘lik önemli bir puana sahip oldu.

Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

Dizinin 3.sezonunun ilk 6 bölümü izleyen seyirciler Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Dizinin 3.sezon 7.bölümü 28 Kasım 2021’de ABD’de yayında olacak.

Succession konusu

Dizinin konusu, Jesse Armstrong’un yaratıcısı olduğu dizide New York’ta yaşayan, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birini yöneten Logan Roy ve dört çocuğunun hikayesi para, güç, siyaset ve aile değerleri ekseninde ele alınıyor.

Amerika’da bir medya imparatorluğunu yöneten Logan Roy ve ailesinin yaşadıkları iç çekişmelerini işleyen dizi, 80 yaşına giren ve şirketten emekli olması beklenen Logan Roy, herkesi rahatsız edecek bir karar verir.

Logan’ın davranışları çocuklarını şirketle ilgili büyük bir karar vermeye zorlar. Waystar’ın hisselerindeki düşüş tehlikeli bir alırken Kendall, banka borcuyla ilgili büyük bir krizle uğraşır. Şirketin geleneksel bağış yemeği yaklaşırken, şirket ile ilgili yaşananlar dengeleri değiştirecektir..

Succession oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen ve Nicholas Braun gibi isimler yer alıyor.

Brian Cox – Logan Roy
Jeremy Strong – Kendall Roy
Sarah Snook – Siobhan “Shiv” Roy
Kieran Culkin – Roman Roy
Matthew Macfadyen – Tom Wambsgans
Nicholas Braun – Greg Hirsch
Alan Ruck – Connor Roy
Hiam Abbass – Marcia Roy
Peter Friedman – Frank Vernon
Natalie Gold – Rava Roy
Dagmara Domińczyk – Karolina
Arian Moayed – Stewy Hosseini
J. Smith-Cameron – Gerri Kellman

Succession 3.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezon 7.bölümü 28 Kasım 2021’de HBO tarafından yayınlanacak. Bir gün sonra dizinin Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.