Suçlu (The Guilty) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi

Suçlu (The Guilty) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi

Suçlu (The Guilty) yorum, film yorumları, ekşi sözlük, filmi yorum, filmi konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, Netflix, imdb, 2018, karakterleri, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in top 10 listesinde kütüphaneye girdiği günden bu yana yerini koruyan Jake Gyllenhaal’ın başrolündeki film The Guilty’i irdeleyeceğiz bu kez de. Sosyal medyanın diline doladığı izlesek mi izlemesek mi diyenlerin başkalarının yorumlarıyla karar verdiği yorumları şöyle bir araya toplayalım dedik. Elbette izlemeyenler için spoiler içermeyen içerikleri derledik yazımızda. Netflix’in pandemi nedeniyle beyaz perdede yer bulamayan filmler arasından çekip aldığı Suçlu filmi (diğer ismiyle The Guilty) ekşi sözlük, twitter, instagram ve daha birçok platformda karşımıza çıkıyor. Peki izleyenlerin alıntılar yaptığı, mutlaka izleyin ya da sakın vaktinizi harcamayın dediği film hakkında neler söylendi? Gelin birlikte Suçlu (The Guilty) Yorum ve sosyal medya tepkilerine bir göz atalım.

Suçlu (The Guilty) Filmi Konusu

Filmin konusu, Polis memuru olan Joe Bayler’ın rütbesi düşürülerek, acil durumlar için gelen telefonlara bakmakla görevlendirilir. Joe, bir gün bir gün kaçırıldığını söyleyen bir kadından telefon alır. Aldığı çağrıdan sonra Joe, kendisini büyük bir kaosun ortasında bulur.

911 operatörü olarak görevlendirilen sorunlu bir dedektif, çağrı merkezini arayan endişeli bir kadını kurtarmaya çalışırken bir yandan da kendi vicdanıyla baş başa kalır.

Suçlu (The Guilty) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Suçlu (The Guilty) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Suçlu (The Guilty) Yorum / Ekşi Sözlük

iyi film ama birkaç gereksiz, ek gerilim unsuru hariç den skyldige’nin aynısı olan film. yani jake gyllenhaal muazzam performansı dışında den skyldige’nin üstüne katılmış neredeyse hiçbir şey yok ama den skyldige’yi beğendiyseniz bu filmi de beğenirsiniz. uyarlandığı film kadar iyi olan ama daha iyi olamayan başka bir ikili için:

  • jiyuu

tek mekan filmlere bayılırım ama vasat bir film, gerçeklikten uzak bir senaryo filmin ana karakteri hakkında kısıtlı bilgi akışıyla birleşince eh yetti aq diyorsunuz.

filmin yarısı ağlamaklı bitirilemeyen cümleleler ve sorry, oh, no, yes’den ibaret. alt metinli tek diyalog yok.

jake reis için izlenir, ama bir kere.

  • aseba

jake gyllenhaal ve riley keough’a bayılmama rağmen remake’inin neden yapıldığını anlayamadığım fimlerden çünkü tek atımlık bir kurşunu var. orijinali zaten mükemmel, no name oyuncular olması da bu durumu pekiştiriyor açıkçası, bilemedim.

  • niveus

jake gyllenhaal bahse girerim tüm sahnelerini bir günde oynamış olabilir.
komik olan ilk film zaten vasattı, aynı vasatlıkta bir yeniden yapıma ne gerek vardı?

  • justin mcleod

şimdi izleyip ileri sardıra sardıra bitirdiğim film.

ortalara doğru sanılanın, sanılan olmadığı az buçuk ters eden film.
takıntılı bir 911 çalışanının gelen bir ihbarı irdelemesi sonucu bir vakayı çözmeye çalışırken işleri arapsaçına dönüştürmesi.

  • devridevran

hollywood bu dünyanın kanseridir savını doğrulayan çalışmalardan biri. den skyldige filminin remake’i aslında ve neden sorusunu sorduruyor. özellikle avrupa sinemasına ait filmlerin remake’inin ne kadar başarısız kurgulandığını sinemaya ilgisi olanlar biliyor zaten.

neyse, filme döneyim. 10 tane yapımcısı olması bir kere garip. jake gyllenhaal yapımcılar arasında da var. bu arada filmle ilgili bir yanlış anlaşılma da var. film bir netflix filmi değil, netflix dağıtımcısı filmin sadece.

  • global village

jake gyllenhaal adını görünce nedir ne değildir hiç sorgulamadan izlemiş bulunduğum film. azıcık bakınsaymışım orijinalini izlermişim. (neyse o da artık başka bahara kısmetse)

tek mekanı geçtim, çoğunlukla esas oğlan joe’nun suratına odaklı bir buçuk saat hakikaten sürükleyici, plot twist’li, öfke nöbetli, yer yer ağlak, bol dramalı hollywood işi. büyük büyük, fazla fazla oynamış jake gyllenhaal, hasret gidermiş olduk. film konusuyla, işlenişiyle oldukça ilgi çekici, belki hatrı sayılır bir süre sonra aklıma gelir de tekrar izleyecek olursam orijinalini izlerim.

  • fi monade

netflix in 2021 yılında yayınlamış olduğu muhteşem uyarlama.
neredeyse tek mekan hatta tek oyuncu ile bu kadar psikolojik gerilim içermesi çok başarılı. tabi bunda jake gyllenhaal ın payı büyük. başka bir oyuncu ile denense ve olmasa film çöp olabilirmiş. şuanki haliyle gayet başarılı olmuş.
film, bu tarz sevmeyenlere sıkıcı gelebilir ama aksiyon olmadan aksiyon yaşattığı için bence şans verilmeli…

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.