Sunshine by My Side Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

03.09.2023
Sunshine by My Side Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Sunshine by My Side 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Eylül 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 36 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

iQiyi ve Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, komedi, romantik türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Wang Jun ve Song Xiao Fei üstlenirken, senaryosunu Li Xiao üstleniyor.

17 Eylül 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Xiao Zhan, Bai Bai He, Tian Yu, Zhu Zhu, Yuan Wen Kang, Liu Xun Julia Xiang gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi The Sun Accompanies Me adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,1‘lik puana sahip oldu.

Sunshine by My Side konusu

Dizinin konusu, Tanınmış bir reklam yönetmeni Jian Bing ve sektöre yeni giren Sheng Yang’ın yolları bir gün bir restoranın içinde tesadüfen kesişti. Biri evliliğini yeni bitirmiş, diğeri ise aşkının nihayet sona ermesini bekliyordu. Bu iki yabancı sonunda bir bağ kurdular ve muhteşem bir büyüme ve filizlenen romantizm yolculuğuna çıkmaya başladılar. Jian Bing, Sheng Yang’ın arkadaşlığıyla hem hayatta hem de aşkta güvenini geri kazanmayı başardı; oysa Sheng Yang, Jian Bing’in rehberliği ve cesaretlendirmesi altında genç ve kaygısız bir gençlikten keskin bir üstünlüğe sahip bir gençlik haline geldi. İkisi birbirini iyileştirdi, birlikte büyüdüler ve zamanla birbirlerini sevmeyi öğrendiler.

Sunshine by My Side oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Xiao Zhan, Bai Bai He, Tian Yu, Zhu Zhu, Yuan Wen Kang, Liu Xun Julia Xiang gibi isimler yer alıyor.

Xiao Zhan – Sheng Yang
Bai Bai He – Jian Bing
Tian Yu – Xue Yi Ming
Zhu Zhu – Liang Shan Shan
Yuan Wen Kang – Fang Mu
Liu Xun – Song Chen
Julia Xiang – Pan Rou
Wu Xing Jian – Hao Jun Jie
Mark Han – Wang You De
Hugo Ng – Jian Zhong De

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle