Superstore Dizi | Konusu | Oyuncuları | 7.sezon

Superstore dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, 7.sezon ne zaman, IMDb puanı, NBC dizileri, netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.09.2021
Superstore Dizi | Konusu | Oyuncuları | 7.sezon

Superstore dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, 7.sezon ne zaman, IMDb puanı, NBC dizileri, netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

30 Kasım 2015‘te Amerikan televizyon kanalı NBC tarafından yayınlanan dizidir. Toplam 6 sezon 113 bölümden oluşan dizi, komedi ve sitcom türünde yer alıyor. Justin Spitzer tarafından yaratılan dizi, 25 Mart 2021 itibari ile yayın maratonunu tamamladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn ve Nico Santos gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 40 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi 7,8‘lik puana sahip oldu.

Dizi Türkiye’de Netflix Türkiye ve Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

Superstore konusu

Dizinin konusu, Bir megamarket çalışanları aile sıcaklığındaki iş ortamlarında; müşterilerle aralarında gerçekleşen zorlu pazarlıklarla, mağazada kaybolan çocuklarla, çalınan eşyalarla, soygunlarla ve akla gelmeyecek yüzlerce problemle uğraşmak zorunda kalır.

St. Louis’teki büyük bir mağazada görev yapan sıra dışı bir grup çalışan, müşterilerle ve günlük işlerle olduğu kadar birbirleriyle de uğraşmak zorunda kalır. Daha ilk günden kat şefi Amy’yi rahatsız eden ve müdür yardımcısı Dina’nın dikkatini çeken Jonah, Cloud 9’daki yeni işine tatsız bir başlangıç yapar. Cloud 9 şubesini haber yapmaya gelen muhabir, Glenn’in iyi bir izlenim yaratma çabalarına rağmen Jonah ile ilgilenir. Bo ve Cheyenne bir reklam müziği besteler. Grip aşısının rağbet görmesi üzerine Jonah, eczanedeki işlere yardımcı olmayı teklif eder. Amy mağazanın salsa sosunun satışa sunulmasıyla etnik klişelere savaş açar.

Superstore oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn ve Nico Santos gibi isimler yer alıyor.

America Ferrera – Amelia “Amy” Dubanowski
Ben Feldman – Jonah Simms
Lauren Ash – Dina Fox
Colton Dunn – Garrett McNeil
Nico Santos – Mateo Fernando Aquino Liwanag
Nichole Bloom – Cheyenne Thompson
Mark McKinney – Glenn Sturgis
Kaliko Kauahi – Sandra Kaluiokalani
Johnny Pemberton – Bilbo “Bo” Derek Thompson,
Sean Whalen – Sal
Linda Porter – Myrtle Vartanian
Isabella Day – Emma Dubanowski

Dizi yorumları

bu kadar az ilgi görmesine şaşırdığım çerezlik nbc komedisi.

  • sozlukalemininarananyazari / Ekşi Sözlük

amazon prime’da izlemeye başladığım muhteşem sitcom. amerikan tarzı çoğulculuk, etnik kimlikler, siyaseten doğruculuk mevzuları ve market kültürü üzerine bu kadar kaliteli mizah az bulunur. office ekibinden birilerinin elinden çıkmış zaten. her bölüm en az 10 yerde kahkaha atıyorum.

  • filibeli felipe / Ekşi Sözlük

amerikan rüyası kavramını tokatlayan dizileri seviyorum bitecek olması da üzdü açıkcası. dina hariç herkesi özleyeceğim hatta gariplik yapan müşterileri bile.

  • tale as old as time / Ekşi Sözlük

olabilecek en güzel finali yaparak veda ettiler. en sonda garrett’ın konuşması ve o konuşmayla birlikte akan görüntüler oldukça duygusaldı. özellikle o konuşma hem hüzünlüydü hem de insanı bir şeyleri düşünmeye sevk ediyordu ister istemez. böylesine bir etki bırakacağını hiç beklemiyordum. iyi ki izlemişim bu güzel diziyi.

  • shooter mcgavin / Ekşi Sözlük

Superstore 7.sezon olacak mı?

Dizi 6.sezonunun ardından final yaptı. Son bölümü 25 Mart 2021‘de yayınlanan dizi 6 sezonun ardından yayın maratonunu tamamlamış oldu.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.