Sürprizimiz Var Programı | Konusu | Bölümleri | Exxen

Sürprizimiz Var Reality Show konusu, sunucuları, Acun Ilıcalı Exxen programı, bölümleri, nereden başvuru yapılır, incelemeri, yorumları, ne zaman yayınlanıyor, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

09.01.2021
Sürprizimiz Var Programı | Konusu | Bölümleri | Exxen

Sürprizimiz Var Reality Show konusu, sunucuları, Acun Ilıcalı Exxen programı, bölümleri, nereden başvuru yapılır, 3.bölüm ne zaman, incelemeri, yorumları, ne zaman yayınlanıyor, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Program hakkında

Türkiye’nin yeni dijital platformlarından biri olan Exxen’de Acun Ilıcalı‘nın da yer aldığı reality programıdır. Exxen Instagram hesabından yapılan paylaşımda, “Hayallerine kavuşmak isteyenler için Sürprizimiz Var, Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak” denildi. Exxen’de izleyici karşısına çıkan sürpriz programlardan biri de, Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron‘un yer alacağı program oldu. Platformda şu ana kadar 2 bölümü yayınlanan program aboneler tarafından beğeni topladı.

Sürprizimiz Var konusu

Bir hayalin gerçek olduğu anlara tanık olmak ister misiniz? Peki, bugün en sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirmeye ne dersiniz? Bu program hem sürpriz yapanı, hem de sürpriz yapılanı mutlu ediyor. Acun Ilıcalı’nın sürprizlerine hazır olun!

1. Bölüm konusu

Sahneleri bırakmak zorunda kalan Ayşen hanım, yıllar sonra O Ses Türkiye çekiminde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor!

2.bölüm konusu

Zorlu bir hastalıkla mücadele eden 3 yaşındaki minik Endam’ın bir hayali var: Kendi odasına sahip olmak.

Sürprizimiz Var sunucuları

Exxen’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı‘nın da yer aldığı programda Ilıcalı’ya Esra Acon ve Alp Kırşan eşlik ediyor.

Acun Ilıcalı
Alp Kırşan
Esra Acon

Sürprizimiz Var 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

İlk 2 bölümü Exxen’de yayınlanan programın 3.bölümü hakkında platformdan henüz bir atrih paylaşılmadı. Paylaşıldığında sayfamızı güncelleyeceğiz.

Sürprizimiz Var başvurusu nereden yapılır?

Programa başvuru tv8’in sitesinde yer alan bu linkten başvuru yapılabiliyor:

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/surpriz/1

Program fragmanı

https://youtu.be/G05whECgt_4
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle