Suspicion Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ - Yorum Güncel

Suspicion Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

13.01.2022
Suspicion Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Suspicion dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, Apple TV plus dizileri, Uma Thurman yeni dizi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

4 Şubat 2022’de Apple TV+ tarafından yayınlanacak olan Apple TV + orijinali dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, suç, dram ve gerilim türünde yer alıyor.

Yapım Maria Feldman & Amit Cohen‘ın False Flag adlı İsrail dizisinden yeniden ekrana uyarlandı. False Flag dizisi 2 sezon 18 bölüm olarak İsrail’de yayın yapan Channel 2 adlı kanalda yayınlanmıştı.

Dizinin yönetmenliğini Chris Long ve Stefan Schwartz üstlenirken, senaryosunu Rob Williams kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Uma Thurman, Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel ve Elizabeth Henstridge gibi isimler yer alıyor.

ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan dizi Uma Thurman‘ın yer aldığı ilk dizi projesi olması açısından da öenmli bir yapım.

Suspicion konusu

Dizinin konusu, Bir ABD medya patronunun oğlu olan 21 yaşındaki Leo, New York’un merkezindeki büyük bir otelden kaçırılır. Olayın kayıtları internete sızıdırılır ve hızla dünyaya yayılır. Otelde kalan dört İngiliz vatandaşı, ana şüpheli olarak görülür. Masumiyetlerini kanıtlamak için zamana karşı umutsuz bir yarışa giren insanlar, kendilerini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Dört İngiliz, gerçekten suçlu mu yoksa kendilerini yanlış zamanda yanlış yerde bulan turistler midir?

Suspicion oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Uma Thurman, Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel ve Elizabeth Henstridge gibi isimler yer alıyor.

Uma Thurman – Katherine Newman
Kunal Nayyar – Aadesh Chopra
Noah Emmerich – Scott Anderson
Georgina Campbell – Natalie Thompson
Elyes Gabel – Sean Tilson
Elizabeth Henstridge – Tara McAllister
Angel Coulby – Vanessa Okoye
Tom Rhys Harries – Eddie Walker
Charlie Carter

Suspicion ne zaman başlayacak?

Dizi 4 Şubat 2022’de ilk bölümü ile Apple TV+ tarafından ABD’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR