Sweet Home 2.sezon olacak mı? Netflix

Sweet Home 2.sezon ne zaman yayınlanacak, 2.sezon olacak mı, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi, dizi, Netflix Kore dizileri, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

27.12.2020
Sweet Home 2.sezon olacak mı? Netflix

Sweet Home 2.sezon ne zaman yayınlanacak, 2.sezon olacak mı, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi, dizi, Netflix Kore dizileri, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sweet Home 2.sezon hakkında

Netflixin en yeni Kore dizilerinden korku dizisi Sweet Home harika bir başlangıç ​​yaptı. Etkileyici bir ilk sezonun ardından, pek çok abone ikinci sezon umuduyla şimdiden ileriye bakıyor. Toplam 10 bölümden oluşan dizi, Aksiyon, gerilim, fantastik ve bilim kurgu türünde olacak. Korece olacak olan yapımın yönetmenliğini Lee Eung Bok yaparken, senaryosunu ise Kim Kan-Bi (webtoon), Hwang Young-Chan (webtoon), Heung So-Ri, Kim Hyung-Min, Park So-Ri kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young, Lee Do-Hyun, Lee Do-Hyun ve Go Min Shi gibi isimler yer alıyor.

Sweet Home konusu

Dizinin konusu, izole edilmiş bir alanda, canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir. Lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo, Babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kaldığı için küçük bir apartman dairesine taşınır. Aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay meydana gelir. Diğer apartman sakinleri ile birlikte, canavarlara karşı mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmaya çalışır. Sert bir kadın olan Seo Yi-Kyung, Özel kuvvetlerde hizmet veren eski bir itfaiyecidir. Zeki ve soğukkanlı birisi olan Lee Eun-Hyuk, Gizemli salgında, apartman sakinlerine liderlik etmekte oldukça yardımı olur.

Sweet Home 2.sezon oyuncuları (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young, Lee Do-Hyun, Lee Do-Hyun ve Go Min Shi gibi isimler yer alıyor.

Sweet Home 2.sezon ne zaman çıkacak?

Sweet Home yazılırken Netflix’te yalnızca üç gün boyunca izlenebiliyordu, bu da Netflix için dizinin geleceğini duyurmak için henüz çok erken olduğu anlamına geliyor.

Bir Orijinalin popülerliği, Netflix’in bir dizinin yenilenmesini duyurması için geçen süreyi büyük ölçüde etkileyebilir. Yenilemenin duyurulması genellikle birkaç hafta, hatta birkaç ay sürebilir.

Sweet Home , Netflix’te dünya çapında zaten iyi performans gösteriyor ve şimdiden 32 farklı ilk t0 listesine girdi. Dizi özellikle Türkiye ile birlikte, Güney Kore, Malezya, Filipinler, Katar, Singapur, Tayvan, Tayland ve Vietnam’da Netflix’te bir numaraya yükseldi.

Seri aynı zamanda ABD’nin ilk ona girmesini sağladı ve yazı yazıldığı sırada sekizinci sırada yer aldı. ABD’de ilk ona giren Sweet Home ile dizinin yenilenme şansını büyük ölçüde artıracak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle