Sweet Magnolias 4.sezon olacak mı? Netflix

20.07.2023
Sweet Magnolias 4.sezon olacak mı? Netflix

Sweet Magnolias 4.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, var mı, onayı aldı mı, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon olacak mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sweet Magnolias 4.sezon hakkında

19 Mayıs 2020’de ilk olarak Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi Temmuz 2023’de 3.sezonu ile geri döndü.

Dizinin oyuncu kadrosunda JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott, Heather Headley, Logan Allen, Anneliese Judge ve Carson Rowland gibi isimler yer alıyor.

IMDb‘de 21 bin oy alan dizi 7,4‘lük puana sahip oldu.

Romantik ve dram türünde yer alan dizi Sheryl J. Anderson tarafından yaratıldı.

Dizinin 3.sezonu 20 Temmuz 2023’de Netflix tarafından yayınlandı. Dizinin 3.sezonunu izleyen aboneler Sweet Magnolias 4.sezon olacak mı? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Bu soru ile ilgili tahminlerimizi yazdık!

Sweet Magnolias konusu

Dizinin konusu, Amerika’nın güneyindeki Serenity adlı kasabada eski dostlar Maddie, Helen ve Dana Sue, ilişkileri, aileleri ve kariyerleriyle uğraşırken birbirlerine destek olur. Meraklı bakışlar altında Maddie, Bill’in büyük hatasını ardında bırakmaya çalışır. Dana Sue mutfağındaki sorunlarla uğraşır. Helen hayatını değiştiren bir şey satın alır. Maddie, Tyler’ın saha içi ve dışında yaşadığı zorluklar konusunda Koç Cal ile görüşür. Helen yıkılan ailesini toparlamaya çalışır. Gecikmeler, üçlünün renovasyon planlarını sekteye uğratırken Maddie, Bill ile bir anlaşma yapar. Dana Sue evinde ve işinde stres yaşar. Kyle, Noreen’e açılır. Maddie’nin yeni arkadaşı kasabalıların diline düşer. Dana Sue sağlığıyla ilgili endişe verici bir durum yaşar. Helen yasal bir tehdidin kişisel olduğunu düşünür.

Sweet Magnolias oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott, Heather Headley, Logan Allen, Anneliese Judge ve Carson Rowland gibi isimler yer alıyor.

Sweet Magnolias 4.sezon olacak mı?

Dizinin 3.sezonu yeni yayınlandı. Dizinin 4.sezonunun olup olmayacağı 3.sezonunun performansına bağlı gibi görünüyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle