Synchronic Film (2020) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Synchronic film, Senkronik film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix, izle, ekşi, imdb, yorum, sinemalar, Steve, Denis, altyazılı izle

11.11.2020
Synchronic Film (2020) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Synchronic film, Senkronik film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix, izle, ekşi, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, sinemalar, Steve, Denis, altyazılı izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Bilim kurgu ve korku türlerindeki filmleri ile dikkat çeken yönetmen Justin Benson’un yönetmen koltuğunda oturduğu film oyuncuları ile de merak edilen yapımlardan biri. Başrollerinde Jamie Dornan ve Anthony Mackie’nin yer aldığı filmde ayrıca Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler de yer alıyor.

Film başlangıçta 23 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyordu ancak kısa bir ertelemenin ardından Türkiye’de 27 Kasım 2929 tarihinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

İmdb’De 6,7 puana sahip olan korku ve bilim kurgu türündeki filmin senaryosunu yine Justin Benson kaleme aldı.

Synchronic konusu

New Orleans’da sağlık görevlisi olan Steve ve Denis, uzun zamandır birlikte çalışan iki yakın arkadaştır. Bir dizi tuhaf vakaya çağırılan Steve ve Denis, karşılaştıkları korkunç tablonun bir uyuşturucu madde ile bağlantılı olduğunu düşünür. İkili bu gizemin peşine düştüğü sırada Dennis’in kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu durum ardından bildiği her şeye meydan okuyan Steve, çok geçmeden korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Synchronic Oyuncuları

Başrollerinde Jamie Dornan ve Anthony Mackie’nin yer aldığı filmde ayrıca Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler de yer alıyor.

Karakterleri

Jamie Dornan – Dennis
Anthony Mackie – Steve
Katie Aselton – Tara
Ally Ioannides – Brianna Dannelly
Bill Oberst Jr. – The Looter
Devyn A. Tyler – Danika
Natasha Tina Liu – Christina
Aaron Groben – Klansman
Betsy Holt – Leah
Carl Palmer – Officer Jacobs

Film fragmanı

Synchronic Yorumları

“resolution ile yükselttikleri beklentimize spring’te darbe vurup the endless ile yeniden güvenimizi kazanmış olan iki yönetmenin 2015’ten beri üzerinde çalıştıkları, merak ve heyecanla beklediğimiz filmi.
üzücü bir haber: filmde oyunculuk sergilemeyecekler.
sevindirici bir haber: benson, mayıs’ta film üzerindeki çalışmaların son aylarına girildiğini yazmış ki ağustos’ta olduğumuzu göz önünde bulundurursak sonbahar – kış aylarında filmin gösterime girecek olması yüksek olasılık.” pureaswebegin

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle