Tamirhane Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Tamirhane Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

11.11.2022
Tamirhane Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Tamirhane filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

“Çukur”, “Karabela” ve “Ulan İstanbul” gibi yapımlarda rol alan Erkan Kolçak Köstendil‘in yönetmenliğini üstlendiği 2022 yapımı komedi filmidir. Filmin senaryosunu “Erşan Kuneri” dizisinde rol alan Bülent Şakrak kaleme aldı. Film, birlikte yetiştirme yurdunda büyüyen Yılmaz ile Müjdat’ın, manevi babalarından miras kalan tamirhaneyi yürütmeye çalışırken işlerin beklenmedik bir şekilde karışması sonucu başlarına gelen olayları konu ediyor.

Kara mizah temalı film toplam 1 saat 51 dakikadan oluşuyor. Oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Bülent Şakrak ve Merve Dizdar gibi ünlü isimlerin yer aldığı film 11 Kasım 2022‘de gösterime girecek.

Tamirhane Filmi Konusu

Yılmaz ve Müjdat, birlikte yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşidir. Onlara, kendileri gibi yetiştirme yurdunda büyümüş manevi babaları Erkan ve Bülent’ten boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir gün yaşlı bir adamın arabasını iki sokak öteye bırakmaya giden Yılmaz ve Müjdat’ın hayatı, onları arabaya düz kontak yaparken gören yaşlı adamın kalbinin dayanmaması sonucu bambaşka bir hal alır. Adamın cesedi ile ne yapacaklarını bilemeyen ikili, sonunda cesedi yakıt tankına koymaya karar verirler. Normal hayatlarına geri dönüp, araba boyamaya devam eden Yılmaz ve Müjdat, cesedin olduğu tanktan alınan tiner ile boyanan arabaların daha iyi gözüktüğünü fark ederler.

Tamirhane Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Saygı”, “Kaybedenler Kulübü” ve “Behzat Ç” gibi yapımlarda rol alan Nejat Işler yer alıyor. Ayrıca “Çukur”, “İçerde” gibi dizilerde rol alan Rıza Kocaoğlu ve “Masumlar Apartmanı” dizisinde Gülben karakteri ile sevilen Merve Dizdar’ın yanı sıra Erkan Can, Engin Hepileri, Ali Seçkiner Alici, Bülent Şakrak, Gökhan Kıraç ve Yaren Alaca gibi bilindik isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Rıza Kocaoglu – Müjdat

Merve Dizdar – Aynur

Nejat Isler – Yılmaz

Erkan Can – Polis

Engin Hepileri – Gürdal

Ali Seçkiner Alici – Kayhan

Bülent Şakrak – Ayhan

Gökhan Kıraç – Zargana

Yaren Alaca – Meral

Film Fragmanı

Tamirhane Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Kara mizah temalı “Tamirhane” filmi 11 Kasım 2022’de vizyona girecek.

Tamirhane Film Yorumları

senaryo bülent şakrak, yönetmen erkan kolçak köstendil filmi.
“yarı yalan bir hikaye” mottosu.
bekliyoruz efenim..

karanlikta kalan aydinlik

yeşilçam parodisi gibi bir film olacak sanki.

resistanbul

Nejat İşler normalde görmeye alışık olduğumuz bir rolde olmayacak anlaşılan bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya…

Sıradan 1 Hacker

Başrolde Nejat İşler yönetmen koltuğunda Erkan Kolçak varsa o filmin kötü olma ihtimali yoktur.

Furkan Sen

Hazine Filmi Konusu Oyuncuları Vizyon Tarihi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR