Tebessüm Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

22.06.2023
Tebessüm Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Tebessüm filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Avcı Film ve Su Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği 2023 yapımı sinema filmidir. Yönetmen koltuğunda Sezgin Cengiz ve Şiyar Gedik’in oturduğu filmin senaryosu Sezgin Cengiz tarafından kaleme alındı.

Film, asık suratlı olması ile tanınan Mustafa’nın bir gecede değişen hayatını konu ediyor. Filmin kadrosunda Güldür Güldür Show ekibinin sevilen ismi Onur Buldu, Adem Tosun, Seda Türkmen, Güvenç Selekman, Emir Çubukçu ve Özlem Gök gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri Denizli ve İstanbul’da gerçekleştirilen film toplam 1 saat 31 dakikadan oluşuyor. Komedi ve dram temalı sinema filmi 23 Haziran 2023 tarihinde sinemalarda gösterime girecek.

Tebessüm Filmi Konusu

Filmin konusu, çevresi tarafından asık suratlı biri olması ve asosyalliği ile bilinen, Mustafa’nın bir gecede değişen hayatına odaklanıyor. 35 yaşında bir adam olan Mustafa, İstanbul’da bir devlet dairesinin arşiv bölümünde çalışır. Asık suratlı ve asosyal bir adam olan Mustafa’nın bir katile olan benzerliği onun sürekli polis kontrolüne takılmasına sebep olur. Mustafa’nın kendi imajından memnun olmadığını bilen arkadaşı Zeki, onun güleryüzlü olmasını sağlayacak bir plan yapar. Ancak işler ters gider ve Mustafa’nın hayatı daha da sıkıntılı bir hal alır. Bu sırada Mustafa, babasının bacağının kesileceğini öğrenir. Kesilen bacağı gömmesi gereken Mustafa, bu süreçte kendisinden çok farklı bir karaktere sahip olan amcasının oğlu Mehmet ile birlikte kendisini beklenmedik durumların içinde bulur.

Tebessüm Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Güldür Güldür Show’da Bilal Koçyiğit karakterini canlandıran Onur Buldu ve Kelebekler filminde rol alan Seda Türkmen yer alıyor. Ayrıca Adem Tosun, Güvenç Selekman, Emir Çubukçu ve Özlem Gök gibi bilindik isimlerde filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Karakterleri

Onur Buldu – Mustafa
Adem Tosun – Mehmet
Seda Türkmen – Fatma
Güvenç Selekman – Zeki
Özlem Gök – Esme
Emir Çubukçu – Necip

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

canlı tv izle