Tempted (Great Seducer) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Tempted dizi, (Great Seducer) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle (위대한 유혹자) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tempted (Great Seducer) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Tempted dizi, (Great Seducer) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle (위대한 유혹자) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Mart 2018‘de yayınlanmaya başlayan 2018 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 32 bölümden oluşan yapım, 1 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Bölümleri 35 dakikalık süreden oluşan dizi, MBC tarafından yayınlandı Korece olan yapımın yönetmenliğini Kang-In, Lee Dong-Hyun üstlenirken, senaryosunu Pierre Choderlos de Laclos (orijinal roman) ve Kim Bo-Yeon kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Woo Do-Hwan, Joy, Kim Min-Jae, Mun Ka-Young, Shin Sung-Woo, Jeon Mi-Sun ve Kim Seo-Hyung gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 4,8’lik puan alırken Mydramalist’te 7,6‘lık puana sahip oldu. Romantik drama türündeki dizinin diğer adları ise; Untold Scandal, Love Game: The Great Seduction, The Great Seduction, Dangerous Liaisons, The Great Tempter, widaehan yoohokja

Tempted (Great Seducer) konusu

Dizinin konusu, yirmili yaşlardaki iki gencin hayatlarını tamamen değiştireceğini bilmediği bir aşk oyununa atılmasını konu almaktadır. 20’li yaşlardaki Kwon Shi-Hyun, Hayattaki en acınası şeyin aşkın varlığına inanmak olduğunu düşünen Shi-Hyun tehlikeli bir aşk oyunu oynamaya başlar. Eun Tae-Hee’yi (Joy) kendine âşık etmeye çalışır. 20’li yaşlardaki Eun Tae-Hee, Hayattaki en acınası şeyin aşkın varlığına inanmamak olduğunu düşünmektedir. Bir gün, Shi-Hyun (Woo Do-Hwan) ile tanışır ve kendisini bir karmaşanın içinde bulur. Kwon Shi-Hyun’un (Woo Do-Hwan) arkadaşı olan Lee Se-Joo, Büyük bir şirketi yöneten varlıklı bir aileye sahiptir. Shi-Hyun ile araları oldukça iyi olmasına karşın atıldıkları aşk oyunundan sonra bu değişir.

Tempted (Great Seducer) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Woo Do-Hwan, Joy, Kim Min-Jae, Mun Ka-Young, Shin Sung-Woo, Jeon Mi-Sun ve Kim Seo-Hyung gibi isimler yer alıyor.

Woo Do-Hwan – Kwon Shi-Hyun
Joy – Eun Tae-Hee
Kim Min-Jae – Lee Se-Joo
Mun Ka-Young – Choi Soo-Ji
Shin Sung-Woo – Kwon Seok-Woo
Jeon Mi-Sun – Seol Young-Won
Kim Seo-Hyung – Myung Mi-Ri
Jeong Ha-Dam – Ko Kyung-Joo
Moon Hee-Kyung – Oh Se-Ri
Rie Young-Zin – Jung Na-Yoon
Hwang Jung-Min – Jo Geun-Sook
Oh Ha-Nee – Park Hye-Jung
Lee Jae-Kyoon – Lee Ki-Young
Jung Hye-Sun – Hong Sook-Hee
Choi Ji-Na – Shi-Hyun’un annesi
Kim Do-Wan – Yoo Joo-Hwan
Ji Min-Hyuk – Kwon Shi-Hyun

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.