The Affair Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime dizileri - Yorum Güncel

The Affair Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime dizileri

23.11.2021
The Affair Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime dizileri

The Affair dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, bitti mi, 6.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Kasım 2014’de ABD’de yayın yapan Showtime tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Toplam 5 sezon ve 53 bölüme sahip olan dizi 3 Kasım 2019’da yayın hayatını tamamladı. Sarah Treem ve Hagai Levi tarafından tasarlanan dizi dram türüne yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson, Julia Goldani Telles ve Jake Siciliano gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 50 bine yakın oy alan dizi 7,9′luk puana sahip oldu.

Yapım 2021 yılında Türkiye’de Blu tv tarafından ‘Saklı‘ adı ile Türkiye’ye uyarlandı.

The Affair konusu

Dizinin konusu, Kadın erkek ilişkilerini iki tarafın da perspektifinden bakmaya odaklanan dizi, Alisone ve Noah adındaki iki insan üzerinden hem evlilik meselesini hem de ikili ilişkilerin varoluşçu sorunlarını ön plana almayı hedefliyor.

Cole ile evli olan Allison, bir trajedinin ardından evliliğindeki ve hayatındaki parçaları birleştirmeye çalışan genç ve güzel bir garsondur. New York’ta hem yazarlık hem de öğretmenlik yapan Noah’ın ise mutlu bir evliliği vardır. Eşinin babasının Long Island’daki malikanesinde tatil yapan Noah, burada Alison ile tanışır. Tanışmanın ardından ikisi için de hayat ve ilişkileri karışıklaşmaya başlayacaktır. Duygularına yenik düşüp yasak bir aşk yaşayacaklar mı, yoksa eşlerine sadık kalabilecekler midir?

The Affair oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson, Julia Goldani Telles ve Jake Siciliano gibi isimler yer alıyor.

Dominic West – Noah Solloway
Ruth Wilson – Alison Bailey
Maura Tierney – Helen Butler
Joshua Jackson – C0ole Lockhart
Julia Goldani Telles – Whitney Solloway
Jake Siciliano – Martin Solloway
Jadon Sand – Trevor Solloway
Leya Catlett – Stacey Solloway
Josh Stamberg – Max Cadman
Catalina Sandino Moreno – Luisa León
Omar Metwally – Vik Ullah
Irène Jacob – Juliette Le Gall
Sanaa Lathan – Janelle Wilson
Anna Paquin – Joanie Lockhart

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.