The All-Round Wife Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The All-Round Wife Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The All-Round Wife dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kore Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

4 Ekim 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizilerindendir. Toplam 120 bölümden oluşan dizi, haftada 5 gün olarak yayınlanıyor. KBS1 tarafından yayınlanan dizi 18 Mart 2022’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Bölümleri 35 dakikadan oluşan dizi dram ve aile türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Choi Ji Yeong üstlenirken, senaryosunu Kim Ji Wan kaleme aldı. Dizi ayrıca National Team Wife ve National Representative’s Wife gibi isimler ile de biliniyor.

Yapım Mydramalist‘te 7,7‘lik puana sahip oldu.

The All-Round Wife konusu

Dizinin konusu, Seo Cho Hee (Han Da Gam), Gangnam’da bir ev için yaşam tarzını ve sınıfını yükseltmeye çalışan biridir. Ancak zamanla mutluluğun bir ev olmadığı, önemli olanın evin içindeki huzurla yaşayan ailesi olduğunu fark eder. Han Sang-jin, bir profesör ve Seo Cho-hee’nin (Han Da-gam) kocasıdır. Karısının özverisi sayesinde profesör olur. Gerçeklik duygusu olmayan bir idealistir.

Gangnam bölgesini ve bir evle yaşam kalitesini iyileştirmek için mücadele eden bir kadın olan Seo Cho Hee’yi merkezine alan bir drama. Mutluluğun evle ilgili değil, içinde yaşayan aileyle ilgili olduğu konusunda gerçekçi bir aile mesajı var.

The All-Round Wife oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Han Da Gam, Shim Ji Ho, Han Sang Jin, Kim Jae In, Shin Seung Hwan ve Shin Hyun Tak gibi isimler yer alıyor.

Han Da Gam – Seo Cho Hee
Shim Ji Ho – Seo Kang Rim
Han Sang Jin – Kang Nam Goo
Kim Jae In – Gu Roo Mi
Shin Seung Hwan – Bang Hyung Do
Shin Hyun Tak – Kang Seok Goo
Kim Na On – Oh Geum Sung
Kim Tae Yeon – Kang Ri An
Lee Chae Bin – Bang Sa Rang
Kim Duk Hyun – Go Sung Man

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.