The Bağcılar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

The Bağcılar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

06.05.2022
The Bağcılar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

The Bağcılar filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, imdb, 2022, fragman, yönetmeni, başrolü, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yapımcılığını Key Yapım’ın üstlendiği sokak ve mafya gerilimi üzerine kurulan 2022 yapımı filmdir. Uyuşturucu batağına düşen gençlerin yaşadığı durumlara dikkat çekmeyi amaçlayan film, Bağcılar’ın arka sokaklarında yaşanan trajik olaylara dikkat çekiyor. Filmin yönetmen koltuğunda Osman Silahyürekli’nin oturduğu film aksiyon türünde yer alıyor. Filmini senaryosunu Bayram Arslan kaleme aldı.

Film, yaşadıkları muhitte uyuşturucu satılmasına karşı birlik olan bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor. Çekimleri Bağcılar’da gerçekleştirilen filmin oyuncu kadrosunda ise Erkan Can, Selim Erdoğan, Ertan Saban ve Su Polen gibi ünlü isimler yer alıyor. Toplam 1 saat 30 dakikadan oluşan yerli aksiyon filmi “Derin Film” aracılığıyla 6 Mayıs’ta izleyicisi ile buluşacak.

The Bağcılar Filmi Konusu

Mahalle kültürü ve sokak gerilimi üzerine kurulan ‘The Bağcılar’ filmi, yaşadıkları yerde uyuşturucu satanlara karşı zorlu bir mücadeleye giren bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor.

The Bağcılar Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Netflix’in yeni gösterime giren “Yakamoz S-245” dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ertan Saban yer alıyor. Ayrıca Türk sinemasının usta oyuncusu Erkan Can ve Selim Erdoğan gibi ünlü isimlerin yanı sıra Bayram Arslan, Su Polen, Ümit Akdemir, Murat Çetin, Dilara Kalaycı, Ferdi Demir, Yakup Deniz, Mehmet Kılıçoğlu, Burhan Arslan ve Serhat Özgül gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Bayram Arslan

Su Polen

Erkan Can

Ertan Saban

Selim Erdoğan

Murat Çetin

Ferit Demir

Dilara Kalaycı

Ümit Akdemir

Film Fragmanı

The Bağcılar Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Kısıtlı imkanlar ile çekimi tamamlanan “The Bağcılar” filmi 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek.

The Bağcılar Film Yorumları

sosyal medyada bir afiştir dolaşıyor; lan ne zaman yapılır acaba dediğim film yapılmış galiba. yapımcı key yapım, başrol erkan can görünüyor. heyacanla bekliyorum.

tutnikiyanchek

Bu filmi izlemeyen pişman olur.. Tanınmış oyuncular var ve konusu muhteşem

mehmet kılıçoğlu

Bağcıları bile filme dökmüşler vay be çok iyiyı görünüyor film

Mustafa Eminoğlu

Fragman güzelmiş Bağcılar’da çekilmesi ayrı bi güzel merak ettim şimdiden

Fjcjffjjjffu Ufufuuff

Bağcılar’da yaşayan ben sabırsızlıkla 6 Mayıs’ı bekliyorum. emeğinize sağlık fragman çok iyi kurgu hocam hakan hücum saygılar. gişesi bol olsun inşallah

Perihan Çelik

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR