The Batman Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Batman filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, ne zaman vizyona girecek, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

23.08.2020
The Batman Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Batman filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, ne zaman vizyona girecek, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 1 Ekim 2021’de vizyona girecek olan DC Comics’in Batman filmlerinin son halkası olarak yayınlanacak. Ben Affleck’in Batman performansının ardından Robert Pattinson’un canlandıracağı Batman karakteri merakla bekleniyor. 2021 yılında vizyona girecek filmde, Christopher Nolan sonrası Batman filmlerinden farklı olarak daha çok Gotham karakteri göreceğiz. Özellikle Penguen, The Riddler, Carmine Falcone ve Catwoman gibi karakterleri göreceğimiz film, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yönetmenliğini Matt Reeves’in üstlendiği yapımın senaryosunu Matt Reeves ve Mattson Tomlins kaleme aldı. Filmin vizyon tarihi 25 Haziran 2021 olarak açıklanmıştı ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle filmin vizyon tarihi Ekim 2021 olarak değiştirildi. Filmin kadrosunda Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell ve Jeffrey Wright gibi isimler yer alıyor.

The Batman konusu

Filmin konusu, DC Comics sinema evreninin süper kahramanların biri olan Batman’ın “The Batman” adını taşıyan solo filminin kadrosunda Batman rolüyle Robert Pattinson yer alıyor. Filmde Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin Farrell, Carmine Falcone rolüyle John Turturro gibi isimler yer alıyor. Film Bruce Wayne’in Batman olarak ikinci yılına odaklanıyor.

The Batman oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell ve Jeffrey Wright gibi isimler yer alıyor.

Robert Pattinson – Bruce Wayne / Batman
Zoë Kravitz – Selina Kyle / Catwoman
Colin Farrell – Oswald Cobblepot / The Penguin
Paul Dano – Edward Nashton / The Riddler
Andy Serkis – Alfred Pennyworth
Peter Sarsgaard – District Attorney Gil Colson
John Turturro – Carmine Falcone
Jeffrey Wright – James Gordon
Con O’Neill – Chief Mackenzie Bock
Max Carver-
Charlie Carver –
Alex Ferns – Commissioner Pete Savage
Amy Clare Beales – Special Agent 2
Jimmy Star – Funeral Mourner

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle