The Cook of Castamar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

The Cook of Castamar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Cook of Castamar dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, ekşi sözlük, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

The Cook of Castamar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Cook of Castamar dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, ekşi sözlük, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Şubat 2021‘de İspanyol dijital platform Atlesplayer tarafından yayınlanan dizidir. Haftada 1 bölüm olarak yayınlanan dizi 9 Mayıs 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. 9 Temmuz 2021 itibari ile dizi Netflix tarafından yayınlanmaya başladı. Fernando J. Muñez‘ın La Cocinera de Castamar adlı eserinden uyarlanan yapım romantik dram türünde yer alıyor. Dizinin yaratıcılığını Tatiana Rodriguez üstlenirken, yönetmenliğini İnaki Penafiel ve Norberto Lopez Amado üstlendi.

The Cook of Castamar konusu

Dizinin konusu, 1720 yılında Madrid’de yetenekli bir aşçı, aristokratik yaşama yavaş yavaş geri dönen dul bir dükün dikkatini çeker. Fernando J. Múñez’in romanından uyarlandı. Yaşadığı kahredici kaybın üzerinden yaklaşık iki yıl geçen Castamar Dükü büyük bir parti verir. Agorafobisi olan Clara ise yeni işinde kendini kanıtlamak zorundadır. Diego ve arkadaşları, parti sırasında kaybolan kralı bulmaya çalışır. Bu sırada Clara, sır olarak saklaması gereken beklenmedik bir şey keşfeder. Amelia, Enrique’ye bir haber verir. Kraliçe, Melquíades’den önemli bir belgeyi gizlice bulmasını ister. Bir yangın, Rosalia’nın Castamar’daki geleceğini tehdit eder.

The Cook of Castamar oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Michelle Jenner, Roberto Enríquez, Hugo Silva, María Hervás ve Fiorella Faltoyano gibi isimler yer alıyor.

Michelle Jenner – Clara Belmonte
Roberto Enríquez – Diego de Castamar, Duke of Castamar
Hugo Silva – Enrique de Arcona, Marquis of Soto and Campomedina
María Hervás – Amelia Castro
Fiorella Faltoyano – Doña Mercedes,
Jean Cruz – Gabriel de Castamar.
Paula Usero – Elisa.[8]
Maxi Iglesias – Francisco Marlango,
Mónica López – Úrsula Berenguer
Nancho Novo – Hernaldo de la Marca
Silvia Abascal – Queen Isabel Farnesio
Marina Gatell – Sol Montijos
Carlos Serrano-Clark – Ignacio
Joan Carreras – King Phili

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.