The Crown 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak?

21.11.2023
The Crown 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak?

The Crown 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, imdb, ne zaman çıkacak, olacak mı, onayı aldı mı, oyuncuları, konusu, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, ekşi sözlük, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

The Crown 6.sezon 2.kısım hakkında

İngiliz Kraliyetini işleyen konusu ile ön plana çıkan ve kendine has seyirci kitlesi elde eden dizi, 6.sezonu ile Kasım 2023’de Netflix’te döndü.

Kadrosunda barındırdığı isimler ve konunun işleniş biçimi ile son yılların en dikkat çekici yapımlarından biri olduğunu söylesek de abartmış olmayız.

İşlendiği dönem itibari ile dikkat çekici olan 6.sezonun ilk kısmınıizleyen seyircilerin merak ettiği ise The Crown 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak?

The Crown konusu

Dizinin konusu, Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor. Kraliçe tacını genç yaşta takan Elizabeth, hiç beklemediği şekilde sık sık birbirleriyle ters düşen siyasi ve kişisel meselelerle uğraşmak zorundadır. Genç Prenses Elizabeth, Prens Philip ile evlenir. Kral VI. George’un sağlığı kötüye giderken Winston Churchill ikinci kez başbakanlığa seçilir. Kral George’un hastalığı nedeniyle Elizabeth ve Philip, dört kıtayı kapsayan bir Milletler Topluluğu turuna çıkar. Parti liderleri, Churchill’in kuyusunu kazmaya çalışır.

The Crown oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda bu sezon Imelda Staunton’ı Queen Elizabeth II olarak izleyeceğimiz dizide ayrıca Jonathan Pryce Prens Philip, Lesley Manville, Elizabeth Debicki ve Dominic West gibi isimler yer alıyor.

Imelda Staunton – Queen Elizabeth II
Jonathan Pryce – Prince Philip
Lesley Manville – Princess Margaret
Elizabeth Debicki – Princess Diana
Dominic West – Prince Charles
Senan West – Prince William
Jonny Lee Miller – John Major
Claudia Harrison – Princess Anne
Flora Montgomery – Norma Major
Marcia Warren – Queen Mother
Sam Woolf – Prince Edward
Khalid Abdalla – Dodi Al-Fayed
Andrew Havill – Robert Fellowes
Emma Laird Craig – Sarah Duchess of York
Humayun Saeed – Dr. Hasnat Khan
Salim Daw Salim Daw – Mohammed Al-Fayed

The Crown 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ilk kısmını izleyenlerin merak ettiği soru ise 6.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Dizinin 6.sezon 2.kısmı 14 Aralık 2023 tarihinde yayınlanacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle