The Crown 6.sezon yorumları (Sosyal Medya ve Ekşi Sözlük)

24.11.2023
The Crown 6.sezon yorumları (Sosyal Medya ve Ekşi Sözlük)

The Crown 6.sezon yorumları, değerlendirmesi, analizi, sosyal medya tepkileri, ekşi sözlük entryleri, incelemesi, eleştirisi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Crown 6.sezon sosyal medya yorumları

The Crown 6.sezon ekşi sözlük yorumları

aç gözlü arap yüzünden öldüler demek için koskoca bir sezon çekmişler.

kraliyet ailesi sütten çıkma ak kaşık.

mısırlı zengin arap kötü.

yani bunu izleyince diananın öldürüldüğüne emin oldum neredeyse.

william kral olunca bulur sorumluları artık.

  • imnogood

kaç sezon kraliçe elizabeth çok iyi, muhteşem ama philip ve charles ise orospu çocuğu bölümlerini izledik, şimdi taç değişince charles aklama başlamış.

yapacağınız işi sikeyim, aldatılmış gibi hissediyorum ki biliyordum da amk. kim bilir elizabeth de ne boklar yedi, kaç sezon yedirdiniz bize hiç kusuru yokmuş gibi.

  • dupdupdupdupdupdurudubut

herkes gülmüş zaten . azicik zekasi olan saraydan korktuklarindan dianayi da dodiyi de asalak gibi gosterdiklerini farketmislerdir. hepimiz bu iste bile o tatli ninenin parmagi oldugunu biliyoruz.

  • drmervenur

bu dizinin atmosferini seviyorum. son sezonun ilk 4 bölümü su gibi aktı. ancak ilk defa bu diziyi izlerken rahatsız oldum kurgunun b.kunu çıkarmışlar. baya baya charles’i ve kraliçeyi şirin göstereceğiz diye çabalamislar. diana ve dodi arasındaki ilişkinin detayını bilemeyiz ama 3. bölümde aktarıldığı gibi de olmadığına hemfikiriz. ayrıca dodi’nin babasını bu kadar eziklemek ve her şey onun sucuymus gibi göstermek de kötülük artık.

  • gulsel

ayy hadi ya charles ağlamış saray üzülmüş güya. etkinlikler iptal oldu diye canları bile sıkılmıştır yeni jenerasyona kraliyeti güzel gösterme çabası.

  • titrasyoncu

eski havası kalmamış gazetelerde yazanı bile geçirememişler diziye yeni kral ve karısını parlatma çabası fazla kaçmış bir de dodi çok silik inandırıcı değil

  • safete
YORUMLAR

canlı tv izle