The Diplomat Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri - Yorum Güncel

The Diplomat Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

25.04.2023
The Diplomat Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

The Diplomat Dizi yorum, ekşi, yorumları, dizi yorumu, dizi analizi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in Nisan 2023 içeriklerinden biri olan Diplomat dizisi büyük bir ilgiyle izlendi. Debora Cahn tarafından yaratılan 8 bölümden oluşan dizi sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer buldu. Peki izleyenler dizi hakkında neler söyledi?

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

The Diplomat Dizi Konusu

Dizisi konusu: Uluslararası bir krizin ortasında, kariyer sahibi bir diplomat olan Kate Wyler, evliliği ve siyasi geleceği üzerinde tektonik etkileri olan, uygun olmadığı yüksek profilli bir işe girer.

The Diplomat Dizi Yorum

The Diplomat 2.Sezon Olacak Mı?

The Diplomat Ekşi Sözlük Yorumları

keri russell, david gyasi, ve rufus sewell’ın sürüklediği 2023 yapımı büyükelçi rolünde güçlü bir kadın karakterin sürüklediği sekiz bölümlük sürükleyici diplomasi dizisi. yan rollerdeki rory kinnear, ato essandoh ve ali ahn da çok iyi. aksiyondan çok diyaloğa dayalı bir dizi ama gerilimi hep üst düzeyde tutuyor. izlerken homeland’a ne kadar çok benziyor dedim, gördüm ki senaristi aynıymış. (bkz: deborah cahn) arada britanya’nın güzel manzaraları gözükse de çoğunluğu kapalı mekanlarda geçse de güncel uluslararası gerilimlerden çok güzel, gerçekçi bir dizi çıkmış. 9/10

  • hayalettin

bende house of cards’ın daha az karanlık bir versiyonu hissi bıraktı, okuduğum yorumlarda da west wing’e benzetenler var. senaryo dünyanın kaderini etkileyen tüm olayları aslında oldukça törensel bir pozisyonda olması beklenen esas kıza bağlıyor. o da politik olarak deneyimsiz fakat süper iyi niyetli ve zeki olduğundan mütemadiyen farlara bakan geyik ifadesine rağmen tüm sorunlara çözüm buluyor. herhalde diplomasi dünyasından olsam şapkadan her tavşan çıktığında la havle çekerdim ama olmadığım için senaristlerin bu tür uçuşlarını affedebildim. zaten artık gittikçe senaryolardan inandırıcılık beklentilerim de düşüyor. ilginç karakterler ve iyi oyunculuk pek çok kusuru unutturuyor. burada da kerri russell ve rufus sewell baş rollerde mükemmele yakın iş çıkarmışlar. bonus olarak ali ahn da epey bir sahnede sinsi sinsi gelip birden parlıyor. kısaca inandırıcılık beklentilerinizi ayarlarsanız keyifle seyredersiniz…

  • casusbubelli

ilk dakikadan itibaren sizi olayların kurgusuna dahil eden, merak uyandıran adından da anlayabileceğiniz üzere dış politika konulu netfilikş dizisi.
oyunculuklar bence çok iyi. kritik olaylar sonrası ülkelerin dış işleri açıklama yaparken gerçekten bu kadar satır aralarına dikkat ediyorlar (tabi ki ediyorlar) mı diye açıklamaları okuma hissi duydum.
büyükelçi rolündeki ablamız güzel kadın rolü gereği mi bilmiyorum bi aurası var, müthiş.

  • uzunturk

son bölümünü de izlediğim dizi. nefes kesici. umarım devamı gelir.

  • hayalettin

netflix iyi işler yapmaya başladı. recruit, night agent ve diplomat’ı sevdim. keri’de çene hariç mükemmel bir kadın:)

  • bir entry yazip cikacam

amerikan elcileri bu kadar ezik olamaz dedirten dizidir

  • durustovismailov
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.