The Falcon and The Winter Soldier Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri -

The Falcon and The Winter Soldier Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Falcon and The Winter Soldier yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, film, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix, Disney Plus gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

21.03.2021
The Falcon and The Winter Soldier Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Falcon and The Winter Soldier yorum, film yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, film, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Marvel sinematik evreninin iki süper kahraman karakteri olan FFalcon ve Winter Soldier’ın dizisi sonunda yayın hayatına başladı. İlk bölümü 20 Mart 2021 tarihinde yayınlanan dizi sosyal medyada gündem oldu. Mini dizi olarak tasarlanan yapım WandaVision dizisi etkisi yaratması bekleniyor. Kimileri bölümlerini biriktirip izlemeyi düşünse de kimileri hafta hafta bölümleri takip etmeyi tercih edip çoktan ilk bölümünü izledi bile. Peki diziyi izleyenler neler düşünüyor? Dizi izlenir mi?

O zaman hızlıca bu sorularımıza yanıt bulmak için The Falcon and The Winter Soldier yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım. Haydin başlıyoruz!

The Falcon and The Winter Soldier Konusu

Dizinin konusu, Avengers: Endgame’in (2019) sonunda Kaptan Amerika kılığına girdikten sonra Sam Wilson , anarşist grup Bayrak Parçalayıcılarla savaşırken yeteneklerini teste tabi tutan dünya çapındaki bir macerada Bucky Barnes ile birlikte çalışıyor. Marvel sinematik evreninde de izleme şansı bulduğumu Facon karakteri ile birlikte yine Kaptan Amerika 3 kahramanların Savaşı filminde izlediğimiz Winter Soldier’ın hikayelerini bu dizi ile izleyeceğiz. Dizinin sinematik evrenden bağımsız olmayacağı düşünülüyor.

The Falcon and The Winter Soldier Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Falcon and The Winter Soldier Yorum Ekşi Sözlük

“mcu’da filmlerini ve kendisini en sevdiğim karakterlerden biri olan captain america olmasına rağmen hiç merak etmediğim ve mümkünse kısa sürmesini dilediğim dizi.

aynı anda teaser’ları yayınlanan loki ve what if? serileri aşırı heyecan uyandırıyor fakat bu dizinin teaser’ını izlerken bile sıkıldım. drama açısından hiçbir şekilde kendini kanıtlamamış iki sidekick’i (bucky’nin winter soldier geçmişi de buna dahil) koyacak hiçbir yer bulamayıp duo yaptılar gibi hissediyorum. agents of shield’daki gibi bir sezon asla ilgi çekici olmayan bir şeyler izletip sezonun ortalarında bir şeylere referans vererek “haa bu da böyleymiş” dedirtmek üzerine kurulu bir hikaye olacağını tahmin ediyorum. yalnız bu seferki sıkıntı, adamlar platform’u satabilmek için bu kez çok daha büyük bir açığı bu dizilerle kapatacaklar. o yüzden verilecek referans da gelecek filmleri anlamak açısından agents of shield’a göre daha önemli olacak. sırf onu kaçırmamak için can sıkıcı bir şeye saatler harcama fikri beni aşırı geriyor. çünkü ant man’deki luis’in salakça hırsızlık maceralarından bile dizi yapsalar sıkılmam ama bu iki karakter beni hiç eğlendirmiyor.”

  • massayidonatello

“aksiyon sahnelerini beğendim açıkcası hikaye nasıl ilerleyecek merak ediyorum.”

“disney+’ın, ilk bölümüyle beni etkilemeyi başardığı dizisi. yazının bundan sonrası dizinin ilk bölümünden spoiler içerebilir.

sam wilson ve bucky barnes karakterlerine dizi çekmeye cesaret etmek zaten büyük iş. hadi diyelim buna karar verdin, daha sonra” sam zaten kalkanı endgame’de aldı steve’den, hadi biz ona 6 bölüm ucuz kaptanlık yaptıralım” dememek saygı duyulası.”

  • dirtyvibe

“ilk bölümde diğer mcu filmlerine yapılan bir jaç göndermeyi yakaladıpım dizi.”

  • kemikbey

“bir avenger olan falcon’ın parasızlıktan bankadan kredi talep ettiği ama bu ünlü avenger’a kredi verilmediği dizi. gülesim geldi. buradan watchmen veya the boys tarzı bir eleştiri gelmeyeceğine göre çıkış noktası kötü. watchmen ve the boys gibi eleştirel bir dizi olmaz, çünkü disney/marvel öyle bir stüdyo değil. dolayısıyla cennet mahallesi’nde yaşayan işsiz şakir’e bile destek kredisinin çıktığı bir dönemde captain america titrini steve’den devralan ama bunu kabul etmeyen, evreni thanos’tan kurtaranlar arasında yer alan ünlü falcon’a kredinin çıkmaması komik. 50 bin dolaresi çok mu gördünüz, gizli hydra’cı mısınız siz kuzum? ırkçı mısınız yoksa?”

  • sherlock holmes 90

“giriş güzel, yaşanan kayıplar, geri gelişten sonraki bocalamalar. bunlar güzel kotarılmış fakat”

  • denizinbuzgibisularindangelendeniztaragi
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

  1. Mehmet dedi ki:

    Dizi güzel ama arada subliminal sahneler var özellikle Madripor da geçen sahnelerde araçların plakalara ve limandaki sahnelerde konteynırlardaki bayraklara bakınız çok tanıdık gelecek evet Türk bayrağı.Madripoor kanunsuzların kötülerin olduğu bir yer bizim bayrağı oraya yakıştırmış adiler