The Grinch (Grinç) Film | Konusu | Karakterleri (Netflix)

The Grinch (Grinç) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

02.09.2020
The Grinch (Grinç) Film | Konusu | Karakterleri (Netflix)

The Grinch (Grinç) Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 9 Kasım 2018’de vizyona giren Amerikan yapımı Animasyon filmidir. Scott Mosier ve Yarrow Cheney’in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Michael LeSieur ve Tommy Swerdlow kaleme aldı. Filmin anlatıcılığını Pharrell Williams seslendirirken Grinch’i ise Benedict Cumberbatch seslendirdi. IMDb‘de 45 bin kişi tarafından oylanan film 6,3’lük puana sahip oldu. Film Türkiye’de 23 Kasım 2018’da vizyona girdi. Toplam 1 saat 25 dakika süren film, Animasyon, komedi ve aile kategorisinde yer alıyor. 75 milyon dolarlık bütçe çekilen film, 511 milyon dolarlık hasılat elde etti.

The Grinch (Grinç) konusu

Dizinin konusu, Whoville kasabasında, Whos denen insan benzeri yaratıklar Noel’i kutlamanın heyecanını yaşıyor. Ancak, eğlenmeyen tek kişi inatçı ve yeşil tüylü Grinch’tir. Bu arada, 6 yaşındaki Cindy Lou Who, annesi Donna’nın kendine ve ikiz bebek kardeşleri Buster ve Bean’e bakmaya çalışırken çok çalıştığını fark eder. Başlangıçta annesine yardım etmek için Noel Baba’ya bir mektup göndermeye karar veren Cindy, Grinch’le karşılaşır. Alaycı bir şekilde, konu bu kadar acilse, Noel Baba ile bu konuda yüz yüze görüşmek zorunda kalacağını söyler. Bu yanıtı tam anlamıyla alır ve Noel Baba ile konuşmak için Kuzey Kutbu’na gitmeye çalışır, ancak Donna ona oraya seyahat etmenin bir ay süreceğini söylediğinde, bunun yerine arkadaşlarının yardımıyla Noel Baba’yı tuzağa düşürmeye karar verir.

The Grinch (Grinç) Film seslendirenleri ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte ve Taika Waititi gibi isimler yer almaktadır.

Benedict Cumberbatch – The Grinch (ses)
Cameron Seely – Cindy-Lou Who (ses)
Rashida Jones – Donna Who (ses)
Pharrell Williams – Narrator (ses)
Tristan O’Hare – Groopert (ses)

Kenan Thompson – Mr. Bricklebaum (ses)
Sam Lavagnino – Ozzy (ses)
Ramone Hamilton – Axl (ses)
Angela Lansbury – Mayor McGerkle (ses)
Scarlett Estevez – Izzy (ses)
Michael Beattie – Store Clerk (ses)
Lori Alan – Additional Voices (ses)
Carlos Alazraqui – Additional Voices (ses)
Doug Burch – Additional Voices (ses)
Cathy Cavadini – Additional Voices (ses)

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle