The Head Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Head Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, ekşi yorumları, HBO Dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

05.02.2021
The Head Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Head Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, ekşi yorumları, HBO Dizileri, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Haziran 2020‘de yayınlanan İspanyol yapımı HBO Asia dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan yapım, dram, gerilim ve gizem türünde yer alıyor. Bölümleri 50 dakikadan oluşan yapım, İzlanda, İspanya ve Kanarya Adaları’nda çekildi. Dizi, Jorge Dorado tarafından yönetildi, yaratıcılıklarını ise David Pastor, Alex Pastor ve David Troncoso üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda John Lynch, Katharine O’Donnelly, Alexandre Willaume, Richard Sammel, Tomohisa Yamashita ve Laura Bach gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 3 bini aşkın kişi tarafından oylandı ancak, 6,8‘lik puana sahip oldu.

The Head Konusu

Dizinin konusu, Antarktika’daki Polaris VI istasyonundaki farklı ülkelerden gelme bir grup bilim adamı bir kutup gecesinde istasyonu operasyonel tutmakla sorumludurlar. Ancak kışın ortasında bir anda dışarıyla olan bağları kesilir ve bir katil, istasyonda terör estirmeye başlar. Uzun Antarktika kışı düşerken, personelin çoğu Polaris VI Antarktika Araştırma İstasyonunu tahliye ediyor. Küçük bir ekip, ünlü biyolog Arthur Wilde (John Lynch) liderliğindeki, iklim değişikliğine karşı mücadelede çok önemli bir parçası olan yenilikçi araştırmalarına devam ediyor. Ancak bahar geldiğinde, Komutan Johan Berg (Alexander W Guillaume) Tüm ekibin ya ölü ya da kayıp olduğunu bulmak için geri döner. Katil Gevşek’de ve Johan’ın eşi Annika (Laura Bach) kayıp. Onu canlı bulmak istiyorsa, travma geçirmiş genç doktor ve görünüşe göre gruptan Kurtulan Tek Kişi Maggie’ye (Katharine O’Donnelly) güvenmek zorunda kalacaklar.

The Head oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda John Lynch, Katharine O’Donnelly, Alexandre Willaume, Richard Sammel, Tomohisa Yamashita ve Laura Bach gibi isimler yer alıyor.

John Lynch – Arthur Wilde
Katharine O’Donnelly – Maggie Mitchell
Alexandre Willaume – Johan
Richard Sammel – Erik Osterland
Tomohisa Yamashita – Aki
Laura Bach – Annika
Álvaro Morte – Ramón
Sandra Andreis – Ebba Ullman
Hannes Fohlin – Gus
Andreas Rothlin Svensson – Micke Karlsson
Chris Reilly – Nils Hedlund
Tom Lawrence – Miles
Mónica López- Astrid Casado
Amelia Hoy – Heather Blake
Philippe Jacq – Damian Fowles
Olga Wehrly – Sarah Jackson
David Luque – Lars Olander
Shona McHugh – Sylvia
Liliana Cabal – Anne

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.