The Imperfects Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

The Imperfects Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

15.09.2022
The Imperfects Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Imperfects dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Eylül 2022‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Avustralya yapımı orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi romantik ve drama türünde yer alıyor.

Yönetmenliğini Mark Chow, Mathias Herndl ve Nimisha Mukerji üstlenirken, senaryosunu Kim Garland, Dennis Heaton, Gorrman Lee ve Shelley Eriksen kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Italia Ricci, Morgan Taylor Campbell, Rhianna Jagpal, Iñaki Godoy, Rhys Nicholson ve Celina Martin gibi isimler yer alıyor.

Film Avustralya’nın Sidney kentinde çekildi.

Yapım IMDb‘de 2 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 6,1‘lik puana sahip oldu.

The Imperfects konusu

Dizinin konusu, Canavara dönüşmelerine sebep olan bir deneye tabi tutulan Abbi, Tilda ve Juan, olaydan sorumlu olan bilim insanından hesap sormak ve bir tedavi bulmak için kolları sıvar. Karmaşık bir deneye tabi tutulan üç denek, tuhaf semptomlar hissetmeye başlar ve yardım almak umuduyla genetikçi Dr. Alex Sarkov’un peşine düşer. Sarkov’u bulma umuduyla başka bir iyileşme programındaki hastalardan birinin izini süren Kusurlular, bir yandan da yeni güçlerinin yol açtığı sorunlarla boğuşur. Juan, Abbi ve Tilda; Sarkov’u ararken kendilerini son derece korkunç bir durumun ortasında bulur. Bu sırada gizemli bir kadın, hedeflerine kilitlenmiş durumdadır. Juan ailesiyle yeniden bağlantı kurarken Abbi ve Tilda kendine özgü süper güçlere sahip başka bir denekle tanışır. Müfettişler, Kusurluları bulmak için harekete geçer.

The Imperfects oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Italia Ricci,Morgan Taylor Campbell, Rhianna Jagpal, Iñaki Godoy, Rhys Nicholson ve Celina Martin gibi isimler yer alıyor.

Italia Ricci – Dr. Sydney Burke
Morgan Taylor Campbell – Tilda Weber
Rhianna Jagpal – Abbi Singh
Iñaki Godoy – Juan Ruiz
Rhys Nicholson – Dr. Alex Sarkov
Celina Martin – Hannah Moore
Kyra Zagorsky – Isabel Finch
Kai Bradbury – Dr. Nate Lang
Jedidiah Goodacre – P.J.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.