The Irregulars Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Irregulars yorum, dizi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, Jojo Macari, Thaddea Graham, dizisi, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

The Irregulars Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Irregulars yorum, dizi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, Jojo Macari, Thaddea Graham, dizisi, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Netflix’in 2021 yılı Mart ayı içeriklerinden biri olan The Irregulars dizisi kuşkusuz son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri. Sherlock Holmes uyarlaması olan dizi Sir Artur Conan Doyle‘un eserinden uyarlandı. Hal böyle olunca zeka ve Sherlock aşıkları diziyi soluksuz izlemeye başladı. Kimileri bu ne biçim Sherlock uyarlaması derken kimileri Sherlock özlemimi biraz olsun giderdi dediği diziyi izleyenler yine ikiye ayrıldı.

Peki diziyi izleyenler daha neler söyledi, hem ekşi sözlük hem twitterdan hazırladığımız The Irregulars yorum ve sosyal medya tepkilerine irlikte göz atalım. Haydin başlıyoruz!

The Irregulars Konusu

Dizinin konusu, Viktorya dönemi Londrası’nda yaşayan sıra dışı bir grup genç, Dr. Watson ve karanlık iş ortağı Sherlock Holmes için birtakım doğaüstü suçları çözmeye çalışır. Thaddea Graham, Harrison Osterfield ve Darci Shaw, Viktorya dönemi Londrası’nda amatör dedektifler olarak karşımızda.

The Irregulars Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Irregulars Ekşi Sözlük Yorumları

“ya bir şeyin de boku çıkmasın. siyahi watson. çekik gözlü başrol kız. siyahi rastalı arkadaşı. yahu o zaman dönem dizisi çekme. eski ingilterede ne arar siyahi doktor? ne arar londra yerlisi çekik gözlü kız rastalı erkek? sherlock’u da gay yaparlarsa şaşırmayacağım!
witcherda da aynı boku yediler. bunlar nasıl oyuncu seçimleri? anlamsız işler.”

  • silvers rayleigh

“uyarlama nedir bilmeyen tiplerin yorum yaptığı dizi. sherlock new york’ta polis olabiliyorsa siyahi de olabilir, rastlalı da çünkü bu bir “uyarlama”
tarihi tutarlılık olma derdi yok.
elementary dizisinde watson asyalı bir kadın? 154 bölüm oynadı hemde”

  • justin mcleod

“”siyahi sherlock gördükten sonra, lezbiyen bir bayan dr. watson beklemedim değil. (altta edit var. yanlış aktarmışım, özür dilerim

bölümde malefiz’in kargası vardı. 2. bölümde diş perileri mevzusu. 2. bölümün başında kapattım. yetti bana.
bir de yüz kesip, taktiği yüze bürünme muhabbeti var ki, dizinin tamamı çalıntı konsept. got’tan arya stark geliverecek sanıyorsun.”

  • picgurusu

“inanılmaz gerçekten, sherlock adı altında milyonlarca hikaye üretilme imkanı varken böyle boktan, saçma sapan bir yapıma milyonlarca dolar harcanıyor. başroldeki karakter bir kere zeki değil, fantastik öğeler de cabası.

mesela şu şekilde olabilirdi: sherlock ve dr.watson yaşlanır, yerine kendileri seçtiği zeki bir detektif ekibi kurabilirdi. fantastik öğeler olmadan kat ve kat daha güzel bir dizi ortaya çıkabilirdi. bu dizi bu haliyle anca ergen eğlendirir.”

  • kazemi

“biri de dememiş ki “bu elektronik müzik seçimleri ney? vahit guetta dönence edit niye yok. bedük automatik nerede?” diye. bu kadar kürrek gibi müzik seçimi yapmaya kalksan yapamazsın.

tutarsızlıklarla dolu neksfilis dizisi.”

  • zeytinli votka martini

“yapılmış en kötü sherlock holmes uyarlaması olması muhtemel dizi. uyarlama demek bile abes kalıyor bence başka bir kelimeyle nitelemek gerekebilir.”

  • postwar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.