The Lost Symbol Dizi | Konusu | Oyuncuları | Peacock

The Lost Symbol dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2021
The Lost Symbol Dizi | Konusu | Oyuncuları | Peacock

The Lost Symbol dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Eylül 2021‘de Peacock adlı platform tarafından yayınlanmaya başlayan ABD yapımı dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi, ünlü yazar Dan Brown’ın ünlü eserinden ekrana uyarlandı. Dizinin yönetmenliğini Mathiad Herndl, Dan Trachtenberg ve Boris Mojsovski gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Jay beattie ve Dan Dworkin kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ashley Zukerman, Sumalee Montano, Raoul Bhaneja, Eddie Izzard ve Valorie Curry gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de bine yakın oy aldı ve 7,3‘lük puana sahip oldu. Haftada bir bölüm olarak yayınlanan dizi, Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

The Lost Symbol konusu

Dizinin konusu, kaçırılan akıl hocasını kurtarmak ve tüyler ürpertici bir küresel komployu engellemek için bir dizi ölümcül bulmacayı çözmesi gereken genç semboloji uzmanı Robert Langdon’ın maceralarını konu ediyor.

Bu, akıl hocası kaçırıldığında kendisini bir dizi ölümcül bulmacanın içinde bulan ünlü Harvard sembolbilimci Robert Langdon’ın ilk maceralarını takip ediyor. CIA, onu tüyler ürpertici bir komployu ortaya çıkaracağı bir görev gücüne zorlar.

The Lost Symbol oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ashley Zukerman, Sumalee Montano, Raoul Bhaneja, Eddie Izzard ve Valorie Curry gibi isimler yer alıyor.

Ashley Zukerman – Robert Langdon
Sumalee Montano – Inoue Sato
Raoul Bhaneja – Janitor
Eddie Izzard – Peter Solomon
Valorie Curry – Katherine Solomon
Beau Knapp – Mal’akh
Rick Gonzalez – Nunez
Omid Abtahi
Zachary Bennett
Tyrone Benskin – Waren Bellamy
Laura de Carteret – Isabel Solomon
Keenan Jolliff – Zachary Solomon

The Lost Symbol bölüm tarihleri

Dizi haftada 1 bölüm olarak yayınlanıyor.

2.bölüm: 23 Eylül 2021
3.bölüm: 30 Eylül 2021
4.bölüm: 7 Ekim 2021
5.bölüm: 14 Ekim 2021

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.