The Love You Give Me Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

08.06.2023
The Love You Give Me Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Love You Give Me 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Mart 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 28 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, romantik ve komedi türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ding Ying Zhou üstlenirken, senaryosunu Guo Shuang kaleme aldı.

Dizi 10 Mayıs 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Wang Yu Wen, Wang Zi Qi, Cui Yi Xin, Li Chuan, Ma Xin Rui, Chen Xin Hai, Li Xing Yao ve Kim Jin gibi isimler yer alıyor.

Haftada 4 bölüm yayınlanan dizi Ni Gei Wo De Xi Huan adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalistte 8,5‘lik puana sahip oldu.

The Love You Give Me konusu

Dizinin konusu, Beş yıl önce, Min Hui adında genç bir kadın yanlışlıkla Xin Qi adında genç bir adama aşık oldu. Ancak aralarındaki işler karmaşıktı çünkü Min Hui, aniden ölen arkadaşına yardım etmek için yanlış bir şekilde Xin Qi’nin uzun süredir kayıp olan çocukluk arkadaşı gibi davranıyordu. Ayrıca, Xin Qi tehlikeli ve potansiyel olarak yaşamı tehdit eden bir kalp rahatsızlığından muzdaripti ve Min Hui şimdi umutsuzca aşıktı ve onun acı çektiğini görmek istemiyordu. Ona gerçeği her söylemeye çalıştığında, onun sözünü kesmesi, ona inanmaması veya kalp rahatsızlığının nüksetmesi meselelere yardımcı olmadı. Sonunda tüm gerçeği öğrendiğinde, onunla tüm bağlarını kopardı.

Şimdi, beş yıl sonra, en rahatsız edici durumlarda bir iş etkinliğinde yeniden bir araya geliyorlar. Min Hui, bir teknoloji firmasının yöneticilerinden birinin Ar-Ge asistanı olmak için yükseldi ve Xin Qi de bir yatırım firmasının CEO’su olarak ün kazandı. “Kaderin” onları yeniden bir araya getirmesinin bir nedeni olduğuna karar veren Xin Qi, önceki tüm öfkesini ve ihanetini Min Hui’den çıkarmaya karar verir. Ancak “kader” aynı zamanda Min Hui’nin Xin Qi ile aynı kalp rahatsızlığından muzdarip bir oğlu olduğunu da ortaya çıkarır ve bir dizi olayla onun babası olduğunu fark etmesini sağlar – bu sevimli çocuğun çok hoşuna gider! Biraz samimi konuşmalar, açıklamalar ve hatta tuhaf bir yaşam düzenlemesinden sonra, bu ikisi geçmişte yaptıkları hatalar için birbirlerini ve kendilerini affedip, artık tamamen gelişmiş bir aile olarak aşklarını yeniden alevlendirebilecekler mi?

The Love You Give Me oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Wang Yu Wen, Wang Zi Qi, Cui Yi Xin, Li Chuan, Ma Xin Rui, Chen Xin Hai, Li Xing Yao ve Kim Jin gibi isimler yer alıyor.

Wang Yu Wen – Min Hui
Wang Zi Qi – Xin Qi
Cui Yi Xin – Min Quan Quan
Li Chuan – Zhou Ru Ji
Ma Xin Rui – Cao Mu
Chen Xin Hai – Chen Jia Jun
Li Xing Yao – Yao Zi Zhu
Kim Jin – Cheng Qi Rang
Mei Bao Lai – Lin Xi Yue
Jill Hsu – Xin Di / “Cindy”
Li Wei Long – Hardy
Aliya – Zheng Yi Ting
Bao Da Zhi – Zheng Bang Guo

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle