The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak?

31.03.2023
The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak?

The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, 3.sezon yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm hakkında

Dizi, İlk olarak 12 Kasım 2019’da yayınlanmaya başlayan Star Wars uyarlaması dizi, Disney+ tarafından üretildi. İron Man, The Chef gibi filmlerden tanınan oyuncu Jon Favreau tarafından yaratılan dizi, Jon Favreau, Dave Filoni, Rick Famuyiwa ve Christopher Yost gibi isimler senaryoyu kaleme alıyor. Dave Filoni, Rick Famuyiw, Deborah Chow, Bryce Dallas Howard ve Taika Waititi gibi isimlerin yönetmenliğini üstlendiği dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor.

Dizinin kadrosunda, Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte ve Taika Waititi gibi isimler yer alıyor.

Lucas Film tarafından finanse edilen dizinin her bölümü 29-38 dakika arasında değişiyor. Dizinin müziklerini Ludwig Göransson besteliyor.

Yapım IMDb‘de 520 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,7‘lik puana sahip oldu.

1 Mart 2023’de 3.sezonu başlayan dizinin seyircilerinin aklına takılan soru ise haliyle, The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak? sorusu oluyor.

The Mandalorian konusu

Dizinin konusu, Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkar. “Mandalorian” İmparatorluğun çöküşünden sonra ve Birinci Düzen’in ortaya çıkmasından önce geçiyor. Yeni Cumhuriyet’in otoritesinden uzakta, galaksinin dış kesimlerinde yalnız bir silahşörün travmalarını takip ediyoruz. Yıldız Savaşları evreninde geçen seri, Jedi’nin Dönüşü döneminden beş yıl sonra gerçekleşen ve Yeni Cumhuriyet’in ulaşamayacağı yerlerde bir Mandaloryalı ödül avcısını izler.

The Mandalorian oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte ve Taika Waititi gibi isimler yer almaktadır.

The Mandalorian 3.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 1 Mart 2023’de başlamıştı. Dizinin 3.sezon 6.bölümü 5 Nisan 2023 Çarşamba günü yayınlanacak.

Fragmanı

YORUMLAR