The Mandalorian 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Yorum Güncel

The Mandalorian 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

26.04.2023
The Mandalorian 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Mandalorian 4.Sezon ne zaman, olacak mı, Disney plus, 2023, izle, ekşi, imdb, yorumu, Netflix, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Dizi, İlk olarak 12 Kasım 2019’da yayınlanmaya başlayan Star Wars uyarlaması dizi, Disney+ tarafından üretildi. İron Man, The Chef gibi filmlerden tanınan oyuncu Jon Favreau tarafından yaratılan dizi, Jon Favreau, Dave Filoni, Rick Famuyiwa ve Christopher Yost gibi isimler senaryoyu kaleme alıyor.

Dizinin kadrosunda, Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte ve Taika Waititi gibi isimler yer alıyor.

Lucas Film tarafından finanse edilen dizinin her bölümü 29-38 dakika arasında değişiyor. Dizinin müziklerini Ludwig Göransson besteliyor.

1 Mart 2023’de 3.sezonu başlayan dizinin seyircilerinin aklına takılan soru ise haliyle, “The Mandalorian 4.sezon ne zaman çıkacak?” sorusu oluyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

The Mandalorian Konusu

Dizinin konusu, Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkar. “Mandalorian” İmparatorluğun çöküşünden sonra ve Birinci Düzen’in ortaya çıkmasından önce geçiyor. Yeni Cumhuriyet’in otoritesinden uzakta, galaksinin dış kesimlerinde yalnız bir silahşörün travmalarını takip ediyoruz. Yıldız Savaşları evreninde geçen seri, Jedi’nin Dönüşü döneminden beş yıl sonra gerçekleşen ve Yeni Cumhuriyet’in ulaşamayacağı yerlerde bir Mandaloryalı ödül avcısını izler.

The Mandalorian Dizisi Hakkında

The Mandalorian Cast

Dizinin kadrosunda, Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte ve Taika Waititi gibi isimler yer almaktadır.

The Mandalorian 4.Sezon Ne zaman?

Dizinin yaratıcısı Jon Favreau’ya göre The Mandalorian’ın şimdiden dördüncü sezonu geliyor ve senaryoları çoktan yazdı. Bununla birlikte, ne zaman piyasaya sürüleceğini ve hatta ne zaman çekime başlayabileceğini bilmiyoruz.

2. sezon ile 3. sezon arasında bir yıldan fazla bir süre varken, The Mandalorian’ın bir sonraki sezonunun Disney Plus’a gelmesi için biraz bekliyor olabiliriz . 2025’te bir ara elimizde olabileceğine dair sağlam bir tahmin gibi görünüyor.

Dizi hakkında gelişmeler için bizi takip edin.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.