The Meg: Derinlerdeki Dehşet Film | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Film | Konusu | Oyuncuları

13.07.2020
The Meg: Derinlerdeki Dehşet Film | Konusu | Oyuncuları

The Meg: Derinlerdeki Dehşet filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Jason Statham filmleri, Netflix, izle, fragmanı, yorumları, Jaxx kim, Jonas kim, Morris kim, incelemesi, İMDb gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden biri olan Jason Statham’ın başrolünde bulunduğu 2018 yapımı Amerikan filmidir. Batwoman dizisinden tandığımı Ruby Rose’un da yer aldığı film, 8 Ağustos 2018’de vizyona girdi. İMDb‘de 5,7’lik puana sahip olan film, yönetmen Jon Turteltaub tarafından çekildi. Dean Georgaris, Jon Hoeber, and Erich Hoeber gibi isimlerin kaleme aldığı filmin başrollerinde Jason Statham, Ruby Rose gibi isimler yer alıyor. Bu isimlere Li Bingbing, Rainn Wilson, Winston Chao ve Cliff Curtis eşlik ediyor.

The Meg: Derinlerdeki Dehşet konusu

Film, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor’ın hikayesine odaklanıyor. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu’nun en derin yerinde durmaktadır. Vizyoner Çin okyanus bilimcisi, kızı Suyin’in gönülsüzlüğüne rağmen, mürettebatı kurtarması için uzman derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor’ı tutar. Taylor sualtının çevresinde süzülen bu canavarla daha önce de karşılaşmıştır; tarih öncesinden kalan ve iki buçuk milyar yıl önce soyunun tükendiği zannedilen, 23 metrelik bir Megalodon. Taylor aşağıda sıkışıp kalmış herkesi kurtarmak için kendi hayatını riske atmalı, korkularıyla yüzleşmeli ve dünyanın en tehlikeli yırtıcısının karşısına çıkmalıdır.

The Meg: Derinlerdeki Dehşet oyuncuları ve karakterleri

Filmin başrollerinde Jason Statham, Ruby Rose gibi isimler yer alıyor. Bu isimlere Li Bingbing, Rainn Wilson, Winston Chao ve Cliff Curtis eşlik ediyor.

Jason Statham – Jonas Taylor
Bingbing Li – Suyin

Rainn Wilson – Morris
Cliff Curtis – Mac
Winston Chao – Zhang
Shuya Sophia Cai – Meiying
Ruby Rose – Jaxx
Page Kennedy – DJ
Robert Taylor – Heller
Ólafur Darri Ólafsson – The Wall (Duvar)
Jessica McNamee – Lori
Masi Ok a- Toshi
Raymond Vinten – Dive Control Technician
Hongmei Mai – Mother
Wei Yi Wei Yi – Awesome Kid on Beach

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.