The Pod Generation Filmi | Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

12.08.2023
The Pod Generation Filmi | Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

The Pod Generation filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

16 Ocak 2023’de ilk olarak Sundance Film Festivali’nde gösterime giren filmdir. Toplam 1 saat 41 dakikalık süreden oluşan film, komedi, romantik ve bilim kurgu türünde yer alıyor.

Sophie Barthes‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Sophie Barthes tarafından kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Clarke, Chiwetel Ejiofor, Rosalie Craig, Vinette Robinson, Kathryn Hunter, Jean-Marc Barr ve Rita Bernard-Shaw gibi isimler yer alıyor.

Film bine yakın IMDb‘de oy aldı ve 5,9′luk puana sahip oldu.

Türkiye’de henüz belirlenmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor.

The Pod Generation filmi konusu

Filmin konusu, Yapay zekanın revaçta olduğu ve teknolojinin hayatın neredeyse her alanında doğayı geride bıraktığı çok yakın bir gelecekte geçen The Pod Generation, yeni bir başlangıç ​​yapmaya hazır New Yorklu bir çift olan Rachel (Emilia Clarke) ve Alvy’yi (Chiwetel Ejiofor) takip ediyor. Bir aile. Yükselen bir teknoloji şirketi yöneticisi olarak Rachel, çiftlere hamileliği mobil, yapay rahimler veya bölmeler yoluyla daha eşit bir temelde paylaşma fırsatı sunan Womb Center’da gıpta ile bakılan bir yer edinir. Bir botanikçi ve doğal çevre konusunda sadık bir saflık uzmanı olan Alvy’nin şüpheleri vardır, ancak Rachel’a olan sevgisi onu bir inanç sıçramasına sevk eder. Ve böylece, ebeveynliğe giden teknoloji döşeli yollarındaki çılgın yolculuk başlar.

The Pod Generation filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Clarke, Chiwetel Ejiofor, Rosalie Craig, Vinette Robinson, Kathryn Hunter, Jean-Marc Barr ve Rita Bernard-Shaw gibi isimler yer alıyor.

Emilia Clarke – Rachel,
Chiwetel Ejiofor – Alvy
Rosalie Craig – Linda Wozcheck
Vinette Robinson – Alice
Kathryn Hunter – The Philosopher
Jean-Marc Barr – The Founder
Rita Bernard-Shaw
Megan Maczko

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle