Rastgele Yazı

The School Nurse Files Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The School Nurse Files Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The School Nurse Files Dizi, ( Nurse Teacher An Eun-Young )konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, Netflix Kore dizileri (보건교사 안은영) izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 25 Eylül 2020’de Netflix’te yayınlanacak olan Eylül 2020 yapımı Kore dizilerinden biridir. Fantastik, Doğaüstü, Korku ve Gerilim türünde olacak yapımi, toplam 6 bölümden oluşacak. Roman uyarlama olan dizinin yönetmenliğini Lee Kyoung-Mi üstlenirken, senaryosunu ise Jung Se-Rang üstlenecek. Yayıncısı Nteflix olan yapım ayrıca Nurse Teacher An Eun-Young adıyla da yayınlanabilecek. Dizinin kadrosunda Jung Yu-Mi, Nam Joo-Hyuk, Yoo Teo, Lee Joo-Young ve Choi Joon-Young gibi isimler yer alacak. Dizinin her bölümü 60 dakikadan oluşacak.

The School Nurse Files konusu

Dizinin konusu, An Eun Young, okulda yeni bir hemşire öğretmenidir. İnsan arzusu kalıntısından yapılmış jöle benzeri canavarları görme konusunda özel bir yeteneği var ve bu jöleleri de yok edebiliyor. Jöleleri çıkarmak için bir oyuncak bıçak ve bir BB tabancası kullanıyor. Okulunda gizemli bir olayın gerçekleştiğini hisseder. Hong In Pyo, aynı okulda Çince öğretmenidir. Hong In Pyo’nun özel bir enerjisi var. Öğrencileri korumak için An Eun Young ve Hong In Pyo, bu jöleleri ortadan kaldırmak için birlikte çalışır.

The School Nurse Files oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Jung Yu-Mi, Nam Joo-Hyuk, Yoo Teo, Lee Joo-Young ve Choi Joon-Young gibi isimler yer alacak.

Jung Yu-Mi – Nam Joo-Hyuk
Hong In-Pyo – An Eun-Young
Yoo Teo – İngilizce Öğretmeni
Lee Joo-Young
Choi Joon-Young – Kim Gang-Sun
Kim Dong-Hyun
Lee Hyo-Bi
Park Se-Jin
Hyeon Woo-Seok

Dizi fragmanı

Yayın Günleri: Cuma

Yayıncısı: Netflix

Orjinal adı: 보건교사 안은영

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar