The Silent Sea 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix - Yorum Güncel

The Silent Sea 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

12.01.2022
The Silent Sea 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

The Silent Sea 2.sezon ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, gelecek mi, çıkacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

The Silent Sea 2.sezon hakkında

Netflix Güney Kore yapımı dizi 2021’nin son haftasında yayınlanmış ve kısa sürede Netflix Top 10’da yer almayı başarmıştı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi Macera, Dram ve gizem türüne yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae ve Lee Moo-saeng gibi isimler yer alıyor.

Dizinin ilk sezonunu izleyen Netflix aboneleri dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Biz de konu ile ilgili son gelişmeleri sizler için derledik ve dizi ile ilgili tahminlerimizi kaleme aldık.

Önce dizi ile ilgil kısa bilgilerle başlayalım.

The Silent Sea konusu

Dizinin konusu, Uzay kaşifleri, Ay’da geçen 24 saatlik tehlikeli bir görevde, sırlarla dolu terk edilmiş bir araştırma tesisinden örnekler almaya çalışırlar.

Gelecekte, gezegenin çölleşmenin neden olduğu su ve yiyecek eksikliğinden muzdarip olduğu bir zamanda geçiyor. Yoon Jae, uzay ajansı için bir askerdir. Ay’a seyahat etmek için Ji An da dahil olmak üzere bir takıma seçilir. Görevleri, terk edilmiş bir araştırma istasyonundan gizemli bir örnek almaktır.

The Silent Sea oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae ve Lee Moo-saeng gibi isimler yer alıyor.

Dizi Yorumları

Dizi ile ilgili izleyicilerin yaptıkları yorumları içeriğimizi tıklayarak okuyabilirsiniz:

The Silent Sea 2.sezon olacak mı? Ne zaman?

Dizi ilk sezonu ile 24 Aralık 2021’de yayınlandı. İzlenme konusunda yayıncı Netflix’ten herhangi bir açıklama gelmedi ancak Türkiye’de Netflix Top 10’a girmeyi başardı. IMDb’de 11 bin kişinin oyladığı dizi 7,0’lık puana sahip oldu. Son aylarda Kore dizilerini de DÜnya gündemine sokmayı başaran Netflix diziye 2.sezon onayı vereceğini düşünüyoruz. Ki dizinin son bölümüne bakarsak da hikaye tek sezonluk yazılmamız ve henüz bir yere bağlanmıyor. Tüm bu verileri toplandığında eğer dizinin ilk 28 gündeki izlenme rakamları iyi çıkarsa dizinin yeni sezonunu bu yılın sonlarına doğru izliyor olabiliriz.

Yeni gelişme olduğunda sayfamızı yenileyeceğiz. Bizi takipte kalın!

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.