The Son Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman

The Son dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, 3.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, cast, fragmanı, izle, kaç sezon, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

12.08.2020
The Son Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman

The Son dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, 3.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, cast, fragmanı, izle, kaç sezon, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 8 Nisan 2017’de Amerikan özel kanallarından biri olan AMC’de yayınlanmaya başladı. Toplam 2 sezon 20 bölümden oluşan dizinin her bölümü 41 ila 49 dakika arasında değişiyor. Western drama türünde olan yapımın başrolünde ünlü oyuncu Pierce Brosnan yer alırken, Jacob Lofland, Henry Garrett, Zahn McClarnon, Jess Weixler ve Paola Núñez gibi isimler yer alıyor. Philipp Meyer’in aynı isimli romanından uyarlanan yapım Türkiye’de Turkcell TV+ tarafından yayınlanıyor. 5 bin kişi tarafından İMDb’de oylanan dizi 7,5’lik puana sahip oldu. Dizinin senaryosu geniş bir ekip tarafından kaleme alınırken, yönetmenlik koltuğunda da birbirinden farklı isimler oturuyor. Dizi 2.sezonunun ardından yayıncısı AMC tarafından iptal edildi.

The Son dizi konusu

Philipp Meyer’ın aynı isimli romanından uyarlanan The Son, iki farklı zaman diliminde geçiyor. İlk hikayede, 1849 yılında Komançiler tarafından kaçırılan genç Eli; ikinci hikayede, 60 yıl sonrasına gidiliyor ve Eli’ın hem ailesini bir arada tutmaya çalışması hem de Güney Teksas’ta işlerini yürütmesine şahit oluyoruz.

The Son, ikinci sezonunda da genç Eli’ın hikayesini 1852 Meksika’sında başlatırken; ikinci hikayede Eli ve ailesini 1915-1916 yıllarında anlatıyor.

The Son dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrolünde ünlü oyuncu Pierce Brosnan yer alırken, Jacob Lofland, Henry Garrett, Zahn McClarnon, Jess Weixler ve Paola Núñez gibi isimler yer alıyor.

Pierce Brosnan – Eli McCullough
Jacob Lofland – Young Eli McCullough
Henry Garrett – Pete McCullough
Paola Nuñez – Maria Garcia
Zahn McClarnon – Toshaway
Jess Weixler – Sally McCullough
David Wilson Barnes- Phineas McCullough
Sydney Lucas – Jeannie McCullough
James Parks – Niles Gilbert
Elizabeth Frances – Prairie Flower
Shane Graham – Charles McCullough
Kathryn Prescott – Young Ingrid
CCaleb Burgess – Jonas McCullough
Carlos Bardem – Pedro Garcia

The Son dizi 2.sezon ne zaman?

Dizi 2.sezon sonrası iptal edildi.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle