The Sword and The Brocade (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Sword and The Brocade (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese dramas 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

02.03.2021
The Sword and The Brocade (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Sword and The Brocade (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese dramas 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Şubat 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin dizilerinden biridir. Toplam 45 bölümden oluşan dizi, Tencent Video tarafından yayınlanıyor. Zhi Zhi‘nin aynı adlı mangasından uyarlanan dizi, tarhi, romantik, dram türünde yer laıyr. Bölümleri 45 dakikadan oluşan yapımın yönetmenliğini Shao Chang Yong yaprken senaryosunu Cheng Ting Yu kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Wallace Chung, Seven Tan, He Hong Shan, Daddi Tang ve Wu Mian gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 8,4‘lük puana sahip oldu. Yapım 29 Mart 2021’de yayınlanacak olan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Brocade Heart Like Jade, Story Of An Illegitimate Daughter, Jin Xin Si Yu, Brilliant Heart Like Jade gibi isimlerle de biliniyor.

The Sword and The Brocade konusu

Dizinin konusu, Ming Hanedanlığı döneminde geçen hikaye, General Xu Lingyi ile cariyenin kızı Shiyiniang’ın görücü usulü bir evlilikten başlayan romantizmi etrafında dönüyor. Düşük bir statüyle doğmuş olmasına rağmen, Luo Shiyiniang son derece iddialı ve bir kadının vizyonunun ev halkıyla sınırlı kalmaması gerektiğine inanıyor. Nakış becerilerine özgürlüğe bir bilet olarak güvenmeyi umuyor. Bununla birlikte, bir zamanlar saygın olan Luo ailesi bir düşüş halindedir.

Klanı bir evlilik ittifakı yoluyla kurtarmayı uman Shiyiniang, Yongping Duke ve büyük general Xu Lingyi’nin karısı olmaya seçilir. Xu ailesinin ona karşı önyargılı olması nedeniyle Shiyiniang için işler kolay değildi. Yine de iyimserliği ve samimiyeti sayesinde onların güvenini kazanmayı başarıyor. Xu Lingyi, Shiyiniang’ın karı koca evlendikten sonra aşkı bulmayı başarması gibi çeşitli güzel niteliklerinden de etkilenir. Xu Lingyi’nin desteğiyle Shiyiniang, kendi nakış atölyesine sahip olmak için Xian Ling Pavillion’u açar. Bu arada, Xu Lingyi bir deniz yasağının kaldırılmasını destekleyerek memleketini korumaya ve insanların geçimini iyileştirmeye çalışırken birçok aksilik yaşar. Xu ailesinin sonunu getirebilecek bir krizle karşı karşıya kaldıklarında, Xu Lingyi ve Shiyiniang birbirlerini kalın ve zayıf olarak desteklemeye devam ediyor.

The Sword and The Brocade oyuncuları ve karkaterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Wallace Chung, Seven Tan, He Hong Shan, Daddi Tang ve Wu Mian gibi isimler yer alıyor.

Wallace Chung – Xu Ling Yi
Seven Tan – Luo Shi Yi Niang
He Hong Shan – Qiao Lian Fang
Daddi Tang – Qu Yan Xing
Wu Mian – Madame Xu
Fang Xiao Li – Madame Luo
Hou Chang Rong – Old Master Luo
Ma Shao Hua – Duke Jing Yuan
Lan Xi – Jian Shi Fu
Peng Yang – Xiang Yi Zhen
Fu Miao – Madame Lu

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.