To The Lake Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

To The Lake Dizi, (Epidemiya) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, Netflix dizileri, izle, gibi aramalarınıza yorum guncel’den yanıt bulabilirsiniz.

28.09.2020
To The Lake Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

To The Lake dizi, (Epidemiya) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, Netflix dizileri, izle, gibi aramalarınıza yorum guncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

7 Ekim 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Rus yapımı dizi. Yana Vagner’in çok satan kitabından uyarlanan bu ürpertici gerilim dizisinin yönetmenliğini, Nika Ödülü adayı Pavel Kostomarov üstleniyor. Rusya’daki ilk kıyamet sonrası TV şovlarından biridir ve Yana Vagner tarafından yazılan ve on bir dile çevrilen çok satan kitap Vongozero’ya dayanmaktadır. Dizi Rus dijital platformu Premier tarafından yayınlandı. Rusya’daki ilk kıyamet sonrası televizyon dizilerinden biri olan yapım ve Yana Vagner tarafından yazılan ve on bir dile çevrilen çok satan kitap Vongozero‘ya dayanmaktadır. Dizi ‘Epidemiya’ adı ile de bilinmektedir. Dizinin kadrosunda ise Viktoriya Agalakova, Viktoriya Isakova, Kirill Käro, Aleksandr Robak ve Natalya Zemtsova gibi isimler yer alıyor. Dizi Bilim-Kurgu, Gerilim türünde yer alıyor. 2019 Kasım ve Aralık aylarında yayınlanan dizi, 7 Ekim’de Netflix Türkiye tarafından Türkiye’de yayınlanacak. Dizi IMDb’de 7,1‘lik puana sahip oldu.

To The Lake konusu

Korkunç bir salgının yayılmasıyla uygarlığın sonu ile karşı karşıya kalan bir grup, acımasız sağ kalma mücadelesinde hayatlarını, aşklarını ve insanlıklarını riske atar. Bilinmeyen bir virüs, Moskova’yı ölüler şehrine çevirir. Elektrik yok, para tüm değerini kaybetti ve hala enfekte olmayanlar yiyecek ve yakıt için çaresizce savaşıyorlar. Ana karakter Sergei, sevdiği kadın ve otistik oğluyla şehrin dışında yaşıyor. Orası hala güvende. Buna rağmen, Sergei’den nefret etmesine rağmen eski karısını ve oğullarını kurtarmak için Moskova’ya koşar. Bir daha aynı çatı altında kalacaklarına asla inanmayan bu insanlar, geçmişi geride bırakmak ve ıssız bir adada izole bir av köşkü bulmak için kuzeye uzun, tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Salgın, küresel bir felaketin ortasında bir aile draması.

To The Lake oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Viktoriya Agalakova, Viktoriya Isakova, Kirill Käro, Aleksandr Robak ve Natalya Zemtsova gibi isimler yer alıyor.

Viktoriya Agalakova – Polina
Viktoriya Isakova – Anna
Kirill Käro – Sergey
Aleksandr Robak – Lyonya
Maryana Spivak – Irina
Natalya Zemtsova – Marina
Yuriy Kuznetsov – Boris
Aleksandr Yatsenko – Pavel
Aleksey Dmitriev –
Anna Mikhalkova –
Igor Savochkin – Bobyl
Dima Savyan – Blogger
Pavel Vorozhtsov – Man

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle