The Uncanny Counter Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The Uncanny Counter dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yorum, kaç bölüm, Kore Dizileri 2020, fragmanı, izle (경이로운 소문) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

03.12.2020
The Uncanny Counter Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The Uncanny Counter dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yorum, kaç bölüm, Kore Dizileri 2020, fragmanı, izle (경이로운 소문) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

28 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, 17 Ocak 2020‘de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Aksiyon, Gizem ve Fantastik kategorilerinde yer alan dizi, OCN ve Netflix ortak yapımı olarak yayınlanıyor. Dizi Kore’de OCN tarafından tüm bölümleri yayınlandıktan sonra Netflix’te yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Yoo Sun-Dong üstlenirken, senaryosunu Jang Yi (webtoon), Jung Do-Yoon, Yeo Ji-Na kaleme alıyor. Dizi, Jang Yi tarafından kaleme alınan ‘Extraordinary Rumor’ adlı bir webtoondan uyarlamadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Jo Byeong-Gyu, Yu Jun-Sang, Kim Se-Jeong, Yum Hye-Ran, Ahn Suk-Hwan, Moon Sook ve Kim So-Ra gibi isimler yer alıyor.

The Uncanny Counter konusu

Dizinin konusu, kendilerine ‘Counter’ adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir. Bir lise öğrencisi olan So Moon, ‘Counter’ın en genç üyesidir ve özel yeteneği fiziksel gücüdür. Çocukken geçirdikleri gizemli bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir. Eski bir polis memuru olan Ga Mo-Tak, İnanılmaz bir kuvvete sahiptir. 7 yıl önce, geçirdiği bir kazada hafızasını kaybeder. Adalet duygusu güçlü dürüst bir insandır. So Moon’un (Jo Byeong-Gyu) akıl hocasıdır. Counter’ın bir üyesi olan Do Ha-Na, Onun özel yeteneği, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir.

The Uncanny Counter oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jo Byeong-Gyu, Yu Jun-Sang, Kim Se-Jeong, Yum Hye-Ran, Ahn Suk-Hwan, Moon Sook ve Kim So-Ra gibi isimler yer alıyor.

Jo Byeong-Gyu – So Moon
Yu Jun-Sang – Ga Mo-Tak
Kim Se-Jeong – Do Ha-Na
Yum Hye-Ran – Chu Mae-Ok
Ahn Suk-Hwan – Choi Jang-Mool
Moon Sook – Wigen
Kim So-Ra – Kim Ki-Ran
Eun Ye-Jun – Woo-Sik
Lee Chan-Hyeong – Kwon Soo-Ho
Yun Ju-Sang – Ha Suk-Goo
Lee Joo-Sil – Jang Choon-Ok
Lee Ji-Won – Im Joo-Yeon
Kim Eun-Soo – Kim Woong-Min
Jung Won-Chang – Shin Hyeok-Woo
Kim Min-Ho – Baek Joon-Gyu

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. Kpop lovers dedi ki:

    Dizi gerçekten güzeldi çok beğendim

canlı tv izle