The Upshaws Dizi | Konusu | Oyuncuları| Netflix - Yorum Güncel

The Upshaws Dizi | Konusu | Oyuncuları| Netflix

The Upshaws dizi, konusu, imdb, Netflix, oyuncuları, cast, izle, yorum, yorumları, ekşi, fragman, release date, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

The Upshaws Dizi | Konusu | Oyuncuları| Netflix

The Upshaws dizi, konusu, imdb, Netflix, oyuncuları, cast, izle, yorum, yorumları, ekşi, fragman, release date, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Regina Y. Hicks ve Wanda Sykes gibi isimler tarafından yaratılan 2021 yılı ABD yapımı komedi dizisidir. Journey Christine, Michel Estime ve Jermelle Simon gibi isimlerin başrolde olduğu film 12 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Netflix‘te yayınlanmaya başlayacak.

İlk sezonu toplamda 10 bölümden oluşan dizide Indianapolis’te yaşayan Afro-Amerikalı bir ailenin düzgün bir hayat kurmaya çabalamasının hikayesini anlatılacak. Dizi 2021’de Netflix’e gelecek dördüncü sitcom olacak.

The Upshaws Konusu

Bu komedi dizisinde Indiana’da yaşayan, işçi sınıfından siyahi bir aile, gündelik dertlerle uğraşırken daha iyi bir hayat ve mutlu bir yuva için elinden geleni yapıyor.

Indianapolis’te işçi sınıfından siyahi bir ailenin reisi olan Bennie Upshaw cana yakın, iyi niyetli bir araba tamircisidir ve hayatı boyunca işleri yolunda gitmemiştir. Ailesine, yani karısı Regina, iki küçük kızları, ilk göz ağrıları olan oğulları ve bir başka kadından olan ergen oğluna bakmak ve onu sürekli küçümseyen kız kardeşine katlanmak için elinden geleni yapar. Üstelik bunu nasıl başarılı olacağını anlatan bir kılavuz olmadan yapmalıdır. Yine de Upshaw ailesi başarılı olmaya ve hep birlikte bir üst seviyeye ulaşmaya kararlıdır.

The Upshaws Oyuncuları

Kahkaha efektli dizinin başrolünde oyuncu/komedyen Wanda Sykes ile Mike Epps yer alıyor. Dizide ayrıca Wanda Sykes (Lucretia), Mike Epps (Bennie), Michel Estime (Tony), Jermelle Simon (Bernard Jr.) gibi isimler de yer alıyor.

Karakterleri

ourney Christine – Maya Upshaw
Michel Estime – Tony
Jermelle Simon – Bernard Jr.
Kim Fields – Regina
Diamond Lyons – Kelvin
Mike Epps – Bennie
Daria Johns – Savannah
Wanda Sykes – Lucretia
Khali Spraggins – Aaliyah
Dayna Dooley – Sheila
Page Kennedy – Duck
Adam Lazarre-White – Captain Cam
Dewayne Perkins – Hector
Casey J. Adler – Ernest Smalls
Cristela Alonzo – Anna Garcia
Michelle N. Carter – Bobbie
Chip Chinery – Malcolm
Christal Marie Deloney – Bartender

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.