The Walking Dead World Beyond Dizi | Konusu | Oyuncuları

The Walking Dead World Beyond Dizi | Konusu | Oyuncuları

The Walkin Dead World Beyond Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ne zaman çıkacak, ne zaman başlayacak gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

10.08.2020
The Walking Dead World Beyond Dizi | Konusu | Oyuncuları

The Walking Dead World Beyond Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ne zaman çıkacak, ne zaman başlayacak gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, Dünyayı 2010 yılında başlayarak kasıp kavuran The Walking Dead dizisinin başka bir spinn off’u olarak ekranlara gelecek. Daha önce Fear The Walking Dead adı ile sinn off’u yapılan dizinin bu kez bambaşka bir konu ile yeni dizisi geliyor. Amerikan kanalı AMC tarafından yayınlanacak olan Amerikan yapımı diziyi Scott M. Gimple ve Matthew Negrete kaleme alıyor. Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı adlı çizgi roman serisine dayanan ve The Walking Dead serisinin üçüncü televizyon dizisi olacak olan yapımın ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. 2 sezon onaylı başlayacak olan dizinin devam edilip edilmeyeceğine ise daha sonra karar verilecek. Dizinin kadrosunda Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Hal Cumpston, Aliyah Royale, Annet Mahendru, Nico Tortorella ve Julia Ormond gibi isimler yer alacak. Dizi, 4 Ekim 2020’de yayınlanmaya başlayacak.

The Walking Dead World Beyond Konusu

Walking Dead dizisinin üçüncü Spin-off’u olan yapımda, kıyametin ardından yetişen ilk nesle odaklanılıyor. Yeni nesil, korunaklı yerlerinden çıkıp yavaş yavaş dünyaya yayılmaya başlar. Walking Dead, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalan dünyada hayatta kalmayı başaran bir grup insanın verdiği yaşam mücadelesini konu ediyordu. Kıyametten on yıl sonra Nebraska’da geçmektedir, kıyametin ardından yetişen ilk nesle odaklanılıyor ve dünyada hayatta kalmayı başaran bir grup insanın verdiği yaşam mücadelesini anlatıyor.

The Walking Dead World Beyond oyuncuları ve karakterleri(cast)

Dizinin kadrosunda Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Hal Cumpston, Aliyah Royale, Annet Mahendru, Nico Tortorella ve Julia Ormond gibi isimler yer alacak

Annet Mahendru – Huck
Aliyah Royale – Iris
Nico Tortorella – Felix
Joe Holt – Dr. Leo Bennett
Aaron Snyder – Voishner
Nicolas Cantu – Elton
Christina Marie Karis – Kari Bennett
Samantha Lorraine – Young Hope
Jelani Alladin – Bill
Christina Brucato – Jannis
Paul D’Elia – Carson
David Armstrong – Conjoined

The Walking Dead World Beyond ne zaman yayınlanacak?

Dizi 4 Ekim 2020’de pilot bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve her hafta 1 bölüm şeklinde yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR