The White Lotus Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri - Yorum Güncel

The White Lotus Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The White Lotus dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

27.07.2021
The White Lotus Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The White Lotus dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Temmuz 2021‘de HBO Max tarafından yayınlanmaya başlayan HBO orijinal dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan mini dizi 15 Ağustos 2021’de yayınlanacak bölümü ile tamamlanacak. Komedi ve dram türünde yer alan yapım Mike White tarafından tasarlandı. Dizinin yönetmenliğini Mike White üstlenirken senaryosunu da yine White kaleme aldı. Hawaii’de çekilen dizinin bölümleri 54 ila 58 dakikalık süreler arasında değişiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Murray Bartlett, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario ve Fred Hechinger gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 3 bine yakın kişi tarafından oylanan yapım 7,1‘lik puana sahip oldu. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

The White Lotus konusu

Dizinin konusu, Hawaii’de seçkin bir otelde tatil yapan misafirlerin bir haftasını konu alan ve sosyal hiciv öğeleri barındıran bir drama. Güler yüzlü çalışanları ve muhteşem manzarasıyla bu mükemmel tatilde her geçen gün karanlık bir karmaşa ortaya çıkmaktadır. Özel bir Hawaii tatil beldesinde geçen sosyal bir hiciv olan The White Lotus, çeşitli otel konuklarının bir hafta boyunca cennette dinlenip canlanırken geçirdikleri tatilleri takip ediyor. Ancak her geçen gün bu mükemmel gezginlerde, otelin güler yüzlü çalışanlarında ve pastoral mekanın kendisinde daha karanlık bir karmaşıklık ortaya çıkıyor.

The White Lotus oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Murray Bartlett, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario ve Fred Hechinger gibi isimler yer alıyor.

Murray Bartlett – Armond,
Connie Britton – Nicole Mossbacher,
Jennifer Coolidge – Tanya McQuoid,
Alexandra Daddario – Rachel,
Fred Hechinger – Quinn Mossbacher,
Jake Lacy – Shane Patton,
Brittany O’Grady – Paula,
Natasha Rothwell – Belinda,
Sydney Sweeney – Olivia Mossbacher,
Steve Zahn – Mark Mossbacher,

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR