The Witcher 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

06.06.2023
The Witcher 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

The Witcher 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, gelecek mi, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Aralık 2019’da Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonunun ardından koronavirüs pandemisi nedeniyle 2.sezonu geciken dizi 2 yıl aradan sonra 17 Aralık 2021’de 2.sezonu ile seyircisi ile buluştu. Uzun süredir yeni sezonu beklenen dizi 2.sezonu ile de ses getirmeyi başardı.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı eserinden uyarlanan dizi, fantastik, dram ve aksiyon türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey ve Eamon Farren, Mecia Simson, Mimi Ndiweni ve MyAnna Buring gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de 520 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,1‘lik puana sahip oldu.

2.sezonununu bir çırpıcıda bitiren diziseverlerin aklında soru ise The Witcher 3.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

The Witcher konusu

Dizinin konusu, Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmelidir. Yüzyılı aşkın süredir bir arada yaşayan insan, cüce ve elflerin arasındaki barışın sona ermesi ile ırklar arası bir savaş patlak verir. The Witcher olarak tanınan suikastçı Geralt of Rivia isimli çocuğun doğumu beklenmektedir. Bu çocuk dünyanın dengesini değiştirecek güçlere sahiptir.

The Witcher oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey ve Eamon Farren, Mecia Simson, Mimi Ndiweni ve MyAnna Buring gibi isimler yer alıyor.

The Witcher 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in resmi Twitter hesabında, dizinin 3. sezon için birinci partının 29 Haziran 2023‘te Netflix’te, ikinci partının ise 27 Temmuz 2023’te platforma düşeceği açıklandı.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.