Theresa Frostad Eggesbø kimdir? Ragnarok dizisi Saxa kim

25.08.2023
Theresa Frostad Eggesbø kimdir? Ragnarok dizisi Saxa kim

Theresa Frostad Eggesbø kimdir? Ragnarok Saxa kim, yaşı, boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler, instagram hesabı, nereli, Saxa karakteri, hayatı, biyografisi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı

1999 yılında Norveç’in başkenti Oslo’da dünyaya geldi. Annesinin adı Cecilie Frostad’dır. Josefine Frostad Eggesbø adında bir de kız kardeşi var. Theresa, okulunu Kaliforniya, Morgan Hill’de bulunan Live Oak Lisesi’nden tamamladı. Oyunculuk eğitimini mezun olduğu Liverpool Sahne Sanatları Enstitüsü’nde tamamladı. Norveç kökenli olan genç oyuncu Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlığına sahiptir. Halen ABD’nin Los Angeles kentinde yaşamaktadır.

Oyunculuk kariyeri

İlk olarak Norveç dizisi olan Skam’da rol adlı. Romantik komedi türünde olan dizide başarılı bir performans gösterdi. Ardından 2017 yılında yayınlanan Kometen adlı gizemli dram türündeki filmde Charlotte karakterini canlandırdı.

Ragnarok dizisi Saxa karakteri

Eggesbø Netflix’in Norveç yapımı dizisi Ragnarok’ta oynadığı Saxa karakteri ile dikkat çekti. Norveç dizileri ile başladığı kariyerini Ragnarok dizisinde oynadığı karakter ile daha da ileriye götürme şansı elde etti.

Yaşı

21

Boyu

1.75

Theresa Frostad Eggesbø Kilosu

54

İnstagram hesabı

www.instagram.com/therrmerr

Theresa Frostad Eggesbø oynadığı dizi ve filmler

Ragnarok 2020 – Saxa

November 2018- Anna

The Comet 2017 – Charlotte

Skam 2016- Sonja

YORUMLAR

  1. Yılmaz dedi ki:

    Yasi yazmiyor Serkan bey…

  2. Yilmaz dedi ki:

    Teşekkürler Serkan bey

canlı tv izle