Titans 5.sezon olacak mı? Ne zaman?

24.06.2023
Titans 5.sezon olacak mı? Ne zaman?

Titans 5.sezon olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayıın tarihi, gelecek mi, olacak mı, konusu, oyuncuları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Titans 5.sezon hakkında

12 Kasım 2018’de DC Universe adlı kanalda yayınlanmaya başlayan, 3.sezonun ardından HBO Max tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir.

Greeg Berlanti ve Akiva Goldsman ve Geoff Johns tarafından yaratılan dizinin oyuncu kadrosunda Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Curran Walters ve Conor Leslie gibi isimler yer alıyor.

Dizi Mayıs 2023’te yayınlanması sona eren 4.sezonun ardından 5.sezon beklentisi ile merak edilmeye başlandı.

Titans 5.sezon olacak mı? Ne zaman?

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Titans dizi konusu

Dizinin konusu, Gotham şehrinde geçen dizinin ana karakteri ise Gotham şehri ile bütünleşen Bruce Wayne yani Batman’in sağ kolu Robin. Robin Batman ile yaşadığı sorunlar sebebiyle arasına mesafe koyan Dick Grayson Gotham’dan ayrılarak Detroit Polis Departmanı’nda çalışmaya başlar. Robin kimliğinden uzaklaşmaya çalışan Dick Grayson için bunu yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Detroit’te yaşayan ve sorunlu bir kız olan Rachel Roth’un hayatına girmesi ile işler daha da zorlaşır.

Titans oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Curran Walters ve Conor Leslie gibi isimler yer alıyor.

Titans 5.sezon olacak mı? Ne zaman?

Dizi 4.sezonu ile yayın hayatını tamamladı. Dizinin 4.sezonu final sezonuydu, 5.sezonu olmayacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle