Tokyo Revengers 2.Sezon 14.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

12.04.2023
Tokyo Revengers 2.Sezon 14.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Tokyo Revengers 2.sezon 14.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, ne zaman gelecek, konusu, karkaterleri, cast, yorumları, nereden izlenir, fragmanı, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Tokyo Revengers 2. sezon hakkında

Tokyo İntikamcılar (Japonca :東京卍リベンジャーズ), Ken Wakui tarafından yazılan ve resimlenen bir Japon manga serisidir. Hikaye, kasvetli bir hayatı olan 26 yaşındaki özgür bir adam olan Takemichi Hanagaki’nin eski kız arkadaşı Hinata Tachibana’nın Tokyo Manji Çetesi ile ilgili bir anlaşmazlıkta öldüğünü öğrenmesini konu alıyor.

Liden Films tarafından üretilen bir anime televizyon dizisi uyarlaması , Nisan-Eylül 2021 arasında yayınlandı. 2020 yılında shōnen kategorisi için 44. Kodansha Manga Ödülü’nü kazanan anime tüm zamanların en çok satan manga serilerinden biri haline geldi. Anime dizi izleyenlerinden 8 imdb puanı topladı.

Tokyo Revengers konusu

Takemichi Hanagaki, hayatında mutlak umutsuzluk çukurlarına ulaşmış bir serbest meslek sahibidir. Ortaokuldayken sahip olduğu tek kız arkadaşı Hinata Tachibana’nın acımasız Tokyo Manji Çetesi tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Onun ölümünü duyduktan sonraki gün, istasyon platformunda duruyor ve sonunda bir insan sürüsü tarafından rayların üzerine itiliyor. Ölmek üzere olduğunu düşünerek gözlerini kapar ama gözlerini tekrar açtığında bir şekilde zamanda 12 yıl geriye gitmiştir. Artık hayatının en güzel günlerini yaşamaya geri dönen Takemichi, hayatından intikam almaya karar verir.

Tokyo Revengers seslendirenler ve karakterleri (cast)

Griffin Puatu -Naoto Tachibana
Darren O’Hare – Makoto Suzuki
Nicolas Roye – Tetta Kisaki
Tatsuhisa Suzuki – Ken Ryuguji
Yu Hayashi – Manjiro Sano
Yuuki Shin – Takemichi Hanagaki
Azumi Waki – Hinata Tachibana
A.J. Beckles – Takemichi Hanagaki
Will Choi – Takuya Yamamoto

Tokyo Revengers 2.Sezon 14.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tokyo Revengers 2. Sezon 14. bölüm resmi yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak, 14. bölüm muhtemelen Nisan ayının ikinci haftasında başlayacak.

Nereden izlenir?

Tokyo Revengers 2. Sezon, Disney Plus’ta izlenebilecek. 

Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=4ulo5yFIngM

Anime dizilerin yayın tarihini bizimle takip edin:

Chupa Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

YORUMLAR