Tokyo Vice Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Max - Yorum Güncel

Tokyo Vice Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Max

04.04.2022
Tokyo Vice Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Max

Tokyo Vice dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, yorumları, Ekşi, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

7 Nisan 2022’de HBO Max tarafından yayınlanmaya başlayan HBO orijinal dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi, suç, dram ve gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton, Hikari ve Michael Mann gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Jake Adelstein, Jessica Brickman, Karl Taro Greenfeld ve Naomi İizuka gibi isimler üstlendi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ansel Elgort, Ken Watanabe, Rachel Keller, Ella Rumpf, Rinko Kikuchi ve Hideaki Itō gibi isimler yer alıyor.

Tokyo Vice konusu

Dizinin konusu, Tokyo Metropolitan Polis merkezinde yaşanan yolsuzlukları ve bunları açığa çıkaran Amerikalı gazeteci Jake Adelstein’ın maceralarını işleyen dizi, Jake Adelstein’ın aynı isimli romanından uyarlanıyor.

1993’te Yomiuri Shimbun için çaylak muhabir olarak işe alındığında. Bir öğrenci olarak, eski bir dedektif olan Sekiguchi’nin kanatları altına alındığını anlatıyor. Adelstein başlangıçta “yapışkan” Saitama’ya atandı ve anı, 80 saatlik çalışma haftalarını, ilişki zorluklarını ve suç muhabirleri ile polis arasındaki etkileşimleri açıklayarak, gazetede çalışan olarak sonraki 12 yılını kapsıyor. Belirli vakalar, Lucie Blackman’ın katilinin aranmasını içerir ve anı, Tadamasa Goto hakkında bir açıklama yayınladıktan sonra ölüm tehditlerini de detaylandırır. Ayrıca Saitama Eyaletinin dioksin kontaminasyonu hakkındaki bilimsel verileri değiştirdiğini de ortaya çıkardı.

Tokyo Vice oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ansel Elgort, Ken Watanabe, Rachel Keller, Ella Rumpf, Rinko Kikuchi ve Hideaki Itō gibi isimler yer alıyor.

Ansel Elgort – Jake Adelstein,
Ken Watanabe – Hiroto Katagiri,
Rachel Keller – Samantha,
Ella Rumpf – Polina,
Rinko Kikuchi – Eimi,
Hideaki Itō
Show Kasamatsu – Sato
Tomohisa Yamashita – Akira

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.