Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen Yorum Güncel

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, bölümleri, Exxen programları, Tolga Çevik Show, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, bölümleri, Exxen programları, Tolga Çevik Show, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm hakkında

Ünlü şovmen ve oyuncu Tolga Çevik‘in hazırlayıp sunduğu, Komedi Dükkanı ike birlikte sahne performansı üzerine kurulu program anlayışı Exxen’de devam ediyor. Son Olarak Fox tv‘de yayınlanan ancak uzun sürmeyen Tolgshow, bu filtresiz olarak Exxen’de seyircileri ile buluşuyor. Tolga Çevik’in başrolde olduğu bir skeç & talk show programıdır. Fırat Doğu Parlak‘ın anlatımı ile sunulan programda Tolga Çevik’in yanı sıra Özer Atik ve Sarp Bozkurt da oyuncu olarak yer alıyor. Program toplamda 2 sezon sürmüş, 21 Eylül 2018’de yayınlanan 26. bölüm ile sezon finali yapmıştır. Bir süre TOLGSHOW turneleri yapmıştı. Şimdiye dek 2 sezon süren program Exxen‘de yayın hayatına devam ediyor. Artık filtresiz olarak devam eden program Exxen‘in en çok beğenilen ve beklenen içeriği olamyı da başardı. 13 bölümü yayınlanan programın 15.bölümü yayınlanmayınca, programı izlemek isteyen seyirciler yeni bölümün neden yayınlanmadığını merak etti. Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Tolgshow Filtresiz konusu

Programın konusu, Arkadaşım yepyeni bir sezona, yepyeni bir enerjiyle başlıyor. Yönetmenle bitmek tükenmek bilmeyen atışmaları her zamankinden daha eğlenceli. Hem de filtresiz!

1.Bölüm konusu

Arkadaşım ilk bölümde kardeşine aşık olduğu kızı kazanması için yardım etmeye çalışıyor ama tabii ki söz konusu Arkadaşım olunca hiçbir şey mantıklı yürüyemez ve yürümüyor da…

2.Bölüm konusu

1800’lerin Paris’inde dedektiflik yapan Arkadaşım, bir hırsızlık vakasını çözmek için iş başındadır.

3.Bölüm konusu

Şehir hayatını bırakıp köyde yaşamaya başlayan “Arkadaşım”, köyde kamp yapmak isteyen kampçılarla bakın neler yaşıyor…

Tolgshow Filtresiz 5.Bölüm

Oğuzhan Koç’un konuk olduğu bu bölümde elektrik tesisatçısı olan “Arkadaşım”, sevgilisinden ayrılan çırağını sevgilisiyle barıştırmaya çalışır.

Tolgshow Filtresiz 6.Bölüm

Hamile olan “Arkadaşım” gittiği düğünde, damadın çocuğunun babası olduğunu öğrenir.

Tolgshow Filtresiz 7.Bölüm

Terzi olan “Arkadaşım”, çok kıskanç olan müşterisinin karısına elbise dikmeye çalışır.

Tolgshow Filtresiz 8.Bölüm

Zor şartlarda çölde kayıp kızını arayan “Arkadaşım”, nişanlısını arayan müstakbel damadıyla karşılaşır.

Tolgshow Filtresiz 9.Bölüm

1700’lü yıllarda Paris beyefendisi olan “Arkadaşım”, zorla evlendirilmeye çalışılan kıza yardım etmek için trende büyük bir maceraya girişir.

Tolgshow Filtresiz 10.Bölüm

Otel görevlisi olan “Arkadaşım”ın otele gelen nişanlı çiftle maceralarına hazır olun.

Tolgshow Filtresiz 11.Bölüm

1900’ler İngiltere’sinde at arabasıyla seyahat eden “Arkadaşım”, yolda yardıma muhtaç, hamile bir kadınla karşılaşır ve aşık olur.

Tolgshow Filtresiz 12.Bölüm

1970’lerde son ütücü olan “Arkadaşım”ın, müşterisiyle arasında ilginç ve bir o kadar da komik anlar yaşanıyor.

Tolgshow Filtresiz 13.Bölüm

Annesiyle bale kursuna giden “Arkadaşım”, burada talibiyle karşılaşır.

Tolgshow Filtresiz 14.Bölüm

Balıkçı olan “Arkadaşım”, dünyanın en büyük hamsisini avlamak için uzak diyarlara gider. Yolda karşısında bir deniz kızı çıkar.

Tolgshow Filtresiz oyuncuları

Skeç, Talk Show programının başrolünde Tolga Çevik yer alıyor.

Tolga Çevik
Özer Atik
Sarp Bozkurt
Fırat Doğu Parlak

Tolgshow Filtresiz 15.bölüm ne zaman çıkacak?

Programın 15.bölümünün 29 Nisan 2021’de yayınlanması bekleniyordu. Ancak programın yönetmeni Fırat Parlak’ın Koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası Tolgshow gösterilerinin ertelenmesi nedeniyle Tolgshow bu hafta 15.bölümü ile yayınlanamadı. 15.bölümün yayın tarihi Exxen tarafından 7 Mayıs 2021 Cuma günü olarak açıklandı.

Tolgshow filtresiz ekşi sözlük yorumları

exxene üye olmamın tek amacı tolgshowdu. şu an tek bölüm var. ilk bölümden eleştirmek ne kadar doğru bilmiyorum fakat eskisi gibi değil sanki.

gencturk00 / Ekşi Sözlük

o kostümleri, ortamı, arkadaşımı özlemişim. o kadar yıldır bipli ki filtresize hemen uyum sağlayamamış. süresi 50 dakika civarındaydı yalnız, 80-90 dakika civarına çekilebilir.

s10 / Ekşi Sözlük

(bkz: tolga çevik)’in ilk tv8 de çıktığı (bkz: komedi dükkanı) programından beri yapımlarını izlerim benim gözümde en güzel programı(bkz: ezgi mola) ile birlikte sahneledikleri (bkz: arkadaşım hoşgeldin) di 2. sıralamada komedi dükkanı 3. sırada (bkz: tolgshow) 4. sırada (bkz: tolgshow filitresiz) en son olarak ta (bkz: müdür ne yaptın)

henüz erken olmakla birlikte bir (bkz: arkadaşım hoşgeldin) kadar olmasa da bu programında başarılı olacağını düşünüyorum.

lantheyuse / Ekşi Sözlük

Program fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.