Tolgshow Filtresiz 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tolgshow Filtresiz 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, bölümleri, Exxen programları, Tolga Çevik Show, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

14.01.2021
Tolgshow Filtresiz 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tolgshow Filtresiz 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman, konusu, bölümleri, Exxen programları, Tolga Çevik Show, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tolgshow Filtresiz 3.bölüm hakkında

Ünlü şovmen ve oyuncu Tolga Çevik‘in hazırlayıp sunduğu, Komedi Dükkanı ike birlikte sahne performansı üzerine kurulu program anlayışı Exxen’de devam ediyor. Son Olarak Fox tv‘de yayınlanan ancak uzun sürmeyen Tolgshow, bu filtresiz olarak Exxen’de seyircileri ile buluşuyor. Tolga Çevik’in başrolde olduğu bir skeç & talk show programıdır. Fırat Doğu Parlak‘ın anlatımı ile sunulan programda Tolga Çevik’in yanı sıra Özer Atik ve Sarp Bozkurt da oyuncu olarak yer alıyor. Program toplamda 2 sezon sürmüş, 21 Eylül 2018’de yayınlanan 26. bölüm ile sezon finali yapmıştır. Bir süre TOLGSHOW turneleri yapmıştı. Şimdiye dek 2 sezon süren program Exxen‘de yayın hayatına devam ediyor.

Tolgshow Filtresiz konusu

Programın konusu, Arkadaşım yepyeni bir sezona, yepyeni bir enerjiyle başlıyor. Yönetmenle bitmek tükenmek bilmeyen atışmaları her zamankinden daha eğlenceli. Hem de filtresiz!

  1. Bölüm konusu

Arkadaşım ilk bölümde kardeşine aşık olduğu kızı kazanması için yardım etmeye çalışıyor ama tabii ki söz konusu Arkadaşım olunca hiçbir şey mantıklı yürüyemez ve yürümüyor da…

2.Bölüm konusu

1800’lerin Paris’inde dedektiflik yapan Arkadaşım, bir hırsızlık vakasını çözmek için iş başındadır.

Tolgshow Filtresiz

Skeç, Talk Show programının başrolünde Tolga Çevik yer alıyor.

Tolga Çevik
Özer Atik
Sarp Bozkurt
Fırat Doğu Parlak

Tolgshow Filtresiz 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Programın 3.bölüm yayın tarihi yayıncısı Exxen tarafından henüz açıklanmadı

Tolgshow ekşi sözlük yorumları

exxene üye olmamın tek amacı tolgshowdu. şu an tek bölüm var. ilk bölümden eleştirmek ne kadar doğru bilmiyorum fakat eskisi gibi değil sanki.

  • gencturk00

o kostümleri, ortamı, arkadaşımı özlemişim. o kadar yıldır bipli ki filtresize hemen uyum sağlayamamış. süresi 50 dakika civarındaydı yalnız, 80-90 dakika civarına çekilebilir.

  • s10

(bkz: tolga çevik)’in ilk tv8 de çıktığı (bkz: komedi dükkanı) programından beri yapımlarını izlerim benim gözümde en güzel programı(bkz: ezgi mola) ile birlikte sahneledikleri (bkz: arkadaşım hoşgeldin) di 2. sıralamada komedi dükkanı 3. sırada (bkz: tolgshow) 4. sırada (bkz: tolgshow filitresiz) en son olarak ta (bkz: müdür ne yaptın)

henüz erken olmakla birlikte bir (bkz: arkadaşım hoşgeldin) kadar olmasa da bu programında başarılı olacağını düşünüyorum.

edit: (bkz: özer atik) sakal yakışmış …

  • lantheyuse

Program fragmanı

https://youtu.be/Cu9fkTjtF4w
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle